Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Katrande 2019TalianskoIkony 2019

Put TV Lux 2019

Kana 2019

Geišberg Trio

08.10.2018 19:00-21:30 Pondelok

Miesto konania: Divadlo pod kostolom, Bratislava, Sála Vincentínum v kostole sv. Vincenta de Paul

Marián, Marek a Martin Geišberg.

Ich pesničky sú plné všetkého, čo ulahodí srdcu aj duši. Ich hudba je charakteristická jedinečnou poetickosťou, ktorá vás rozosmeje, rozplače, aj roztancuje. Hudba, ktorá vo Vás zanechá nezabudnuteľný zážitok.

Herca a spisovateľa Mariána Geišberga asi netreba predstavovať. Ako folkový pesničkár vydal albumy: Nápoky, Nevadí, neladí, Pesničky pre deti a spolu so synom Martinom a kapelou UMK divadelný audioprojekt Piate ročné obdobie. V súčasnosti pôsobí ako stály člen hereckého súboru SND, hral v desiatkach úspešných filmov, vrátane filmu Revival spolu s Bolkom Polívkom, Miroslavom Krobotom a Karlom Heřmánkom. 

Marek Geišberg je obsadzovaný divadelný a televízny herec, ktorý od malička vyrastal s hudbou svojho otca a v geišbergovskom triu sa premiérovo predstavuje ako hudobník. 

Hudba Martina Geišberga je plná vášne, chuti po nových cestách a dobrodružstvách. Je akusticky výnimočná a folkovo objavná a nepoznaná. Martin je autorom skladieb pre projekt Piate ročné obdobie, zložil piesne pre viaceré divadelné predstavenia, spolupracuje s viacerými hudobníkmi (Maok, Nany Hudák, Ján Svetlan Majerčík). 

Geišberg Trio

Akciu pridal/a: Kristína Bednárová, 28.9.2018 14:58

KomentárePracujem ... Pracujem ...