Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Svata ikona

Taliansko

Kurz Samuel 2019

EK 2019

Seminar o. Maretta Zbav nas zleho III 2019

Benefičný koncert pre ľudí v núdzi v Žiline

19.11.2018 17:00-19:30 Pondelok

Miesto konania: Bábkové divadlo, Žilina, Kuzmányho 6

Nezisková organizácia Áno pre život pozýva na benefičný koncert pre ľudí v núdzi, ktorý sa uskutoční v pondelok 19. novembra 2018 o 17:00 h v Bábkovom divadle v Žiline. Na koncerte vystúpi speváčka Janais, Martin Repáň, víťaz folklórnej súťaže Zem spieva a Ťažká muzika z Terchovej. Uvedení umelci sa spojili, aby podporili ľudí v núdzi.

Koncert je vyvrcholením kampane „Domáce násilie ubližuje všetkým", ktorej cieľom je informovanie verejnosti o príčinách a dôsledkoch násilia páchaného na deťoch, ženách a v rodinách. Kampaň organizuje nezisková organizácia Áno pre život pri príležitosti Svetového dňa prevencie týrania a zneužívania detí a Medzinárodného dňa boja proti násiliu páchanému na ženách.

Na koncert je pozvaná široká verejnosť. Výťažok z predaja vstupeniek putuje na pomoc členom rodín ohrozených domácim násilím alebo inou krízovou situáciou, na pomoc osobám so zdravotným alebo sociálnym znevýhodnením. Lístky je možné zakúpiť v pokladni Bábkového divadla v Žiline, on-line na www.anoprezivot.sk a v cukrárni RAJecké Radosti, Rajecké Teplice. 

Benefičný koncert pre ľudí v núdzi v Žiline

Organizátor: Áno pre život, www

Akciu pridal/a: Tomas Kuzar, 18.11.2018 15:22

KomentárePracujem ... Pracujem ...