Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

ACN India

Ikony 2018

HKR Jun

Sunava 2018Tatry na dlani

Kana pre manzelov 2018Benefičný koncert v Košiciach

09.12.2017 18:00-20:00 Sobota

Miesto konania: Košice, Seminárny kostol sv. Antona Paduánskeho

Arcidiecézna charita Košice organizuje prvý Benefičný adventný koncert na pomoc mamičkám a deťom v núdzi, ktorý bude v sobotu, 09. decembra 2017 o 18.00
hod. v Kostole sv. Antona Paduánskeho (seminárny kostol), Hlavná 89 v Košiciach. Medzi účinkujúcimi vystúpia deti základných škôl v Košiciach, študenti Súkromného konzervatória na Zádielskej ulici v Košiciach a renomovaný sláčikový orchester Musica Iuvenalis pod dirigentskou taktovkou Igora Dohoviča.
Cieľom koncertu je poukázať na statočné mamy, ktoré sa snažia so cťou pretĺkať životom a viesť svoje deti v pokore a láske. Mnohé z nich sú pod neustálym tlakom zodpovednosti a my im chceme v tomto stresujúcom behu pomôcť na chvíľu sa zastaviť a načerpať duševnej sily do nastávajúcich Vianoc.
V neposlednom rade cieľom koncertu je spojiť na jednom mieste priateľov, podporovateľov a donorov košickej Arcidiecéznej charity a  adresátov pomoci – mamičky a deti v núdzi. Pozývame všetkých, ktorým osud človeka nie je ľahostajný a radi svojou troškou pomôžu tým, ktorí si sami nedokážu pomôcť. Odmenou bude hodnotný umelecký zážitok a dobrý pocit zo solidarity s núdznymi.
Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať.

Benefičný koncert v Košiciach

Akciu pridal/a: Bernadeta Vlckova, 3.12.2017 20:04

KomentárePracujem ... Pracujem ...