Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pisanie ikon

Pobyt

Kana 2021

BHD Talks: Návrat muža k skutočnej slobode

25.06.2021 20:00-22:00 Piatok

Miesto konania: Bratislava, Pálffyho palác na Zámockej 47

Exodus 90 - trojmesačný program pre mužov, ktorý sa v kresťanskom prostredí stáva už známou značkou. Program, ktorý si prilákal obrovské množstvo nadšencov. Program, ktorý v sebe spája tri piliere - modlitbu, askézu a bratstvo. Jednou z motivácii mužov, ktorí do tohto programu vstupujú, je aj skoncovanie s pornografiou, workoholizmom alebo neschopnosťou prijímať iných ľudí. Mnohí však môžu objavovať svoje limity, slabosti alebo závislosti až v jeho priebehu. Korene týchto problémov zrazu siahajú do ďalších a ďalších oblastí a Exodus 90 slúži ako zrkadlo ich vzťahov k sebe, k blížnym a najmä k Bohu.

BHD Talks nebudú o veľkých menách ale o veľkých príbehoch obyčajných siedmich mužov, ktorí čelia ťažkostiam každodenného života. Našli však odvahu, aby svoje životy skrze svoje hlboké osobné svedectvá prišli povedať verejne. Nie je to však len o ich odvahe, ale aj o túžbe, aby sa ich svedectvo dostalo na svetlo a aby aj iní mohli spraviť prvý krok k skutočnej slobode.

Viac info a vstupenka.

BHD Talks: Návrat muža k skutočnej slobode

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 24.6.2021 08:10

KomentárePracujem ... Pracujem ...


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/www/www.vyveska.sk/_admin/session) in Unknown on line 0