Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailomSvata ikona

TalianskoBezhranicna SilvesterBiblická gréčtina pre pokročilých

20.08.2018 9:00 - 31.08.2018 16:30

Miesto konania: Košice, Centrum spirituality Východ

Tento rok už po siedmy krát budeme tráviť nejakú časť leta nad biblickými jazykmi. Už teraz máme prihlásených dostatok účastníkov nato, aby sme mohli aj siedmy ročník Letnej školy jazykov Biblie spustiť takmer v plnom rozsahu. Výučba prebieha formou intenzívnych kurzov s každodenným vyučovaním. Keďže ide o štúdium intenzívne, žiada sa od účastníka aj istá dávka samostatnej práce po vyučovaní.

 

Kurzy sú otvorené pre každého, kto má chuť nahliadnuť do, alebo prehĺbiť si svoju znalosť v jazykoch, v ktorých sú napísané stránky Svätého písma, prípadne v jazykoch jeho najstarších prekladov, alebo v jazykoch, ktoré mali vplyv na formovanie Biblie a jej posolstva. Výhodou týchto kurzov sú aj malé skupinky, ktoré napomáhajú individuálnejšiemu prístupu.

Aj keď oficiálne prihlasovanie sme už ukončili, predsa len vám ešte stále ponúkame možnosť dodatočného prihlásenia. Urobiť tak môžete napísaním správy na emailovú adresu rlapko@gmail.com. Na tejto adrese môžete získať aj bližšie informácie o našej Letnej škole. Kompletnú ponuku kurzov a ich termíny nájdete tu.

Biblická gréčtina pre pokročilých

Akciu pridal/a: Bernadeta Vlckova, 28.6.2018 20:07

KomentárePracujem ... Pracujem ...


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/www/www.vyveska.sk/_admin/session) in Unknown on line 0