Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Noe Travel

Pater Barus jul

Taliansko

Nebo na zemi Gombiky

TV Lux Put nezadanychBiblická škola 13.-14.10.2017 ŽIVOT VO VIERE

13.10.2017 18:00 - 14.10.2017 15:00

Miesto konania: Budova Strediska Evanjelickej diakonie (SED), Bratislava, Partizánska 2, 1. poschodie, miestnosť č. 104

V roku 2017 prebieha už IV. ročník biblickej školy, ktorú organizuje platforma Kresťania v meste v spolupráci s Prepare International USA. Veríme, že Boh má s nami veľké zámery – ako s jednotlivcami, tak i s celým naším národom. Túžime vidieť armádu Božích detí, ktoré budú svetlom a soľou, aby kráľovstvo a panstvo Ježiša Krista bolo zjavné v našom národe. Pripravili sme praktické témy, ktoré vám pomôžu prepojiť Božie princípy a váš kresťanský život v cirkvi s každodenným životom vo vašom zamestnaní, službe alebo rodine.  ŽIVOT VO VIERE: AKO ŽIŤ V NADPRIRODZENOM SVETE VIERY / WALTER BOSTON JR., WIESLAW ZIEMBA
• Ježiš veľmi často hovoril o viere. Čo učil svojich nasledovníkov, aké výzvy im kládol, ako demonštroval svoju vieru a aké zasľúbenia viery im dal? Ako prakticky kráčať vo viere? Ako zvládať zápasy a skúšky viery? Ako jednať s pochybnosťami a neverou? Ako byť verný vo viere?
• Walter Boston Jr. (USA) zasvätil svoj život práci pre Božie kráľovstvo a venuje sa príprave vodcov. Študoval teológiu, biblické vodcovstvo a duchovné poradenstvo zamerané na pomoc rodinám. 24 rokov slúžil ako senior pastor a vyučoval na mnohých biblických školách. Založil C.A.U.S.E. centrum, zamerané na lídrov v rôznych oblastiach spoločnosti. Slúži doma i v zahraničí. • Wiesław Ziemba (PL) je vedúcim hnutia Poľsko pre Ježiša. Jeho srdcovou záležitosťou je kázať a vyučovať o evanjeliu Božieho Kráľovstva. Túži, aby Božie princípy pre život boli obnovené v každej oblasti cirkvi a aby prostredníctvom svedectva a života cirkvi tieto princípy prenikli aj do spoločnosti Poplatky: 14 EUR - poplatok za jeden modul
Na školu je potrebné vopred sa registrovať vyplnením nižšie uvedeného registračného formulára. Registrovať sa môžete tu. • Vyučovania budú prebiehať v piatok 18:30 - 21:00 hod. a v sobotu 9:00 – 15:00 hod.
• V piatok od 18:00 - 18:30 hod. pri príchode sa uhrádza registračný poplatok za školu.
• Miesto: budova Strediska Evanjelickej diakonie (SED), Partizánska 2, Bratislava, 1. poschodie, miestnosť č. 104
• Registrovaní účastníci dostanú k téme "Život vo viere" manuál v elektronickej podobe zadarmo. Tlačený manuál si môžete objednať najneskôr týždeň pred začiatkom príslušného modulu e-mailom na kancelaria@krestaniavmeste.sk za poplatok 5 EUR.
• Ubytovanie a stravu nezabezpečujeme.
• K dispozícii bude malé občerstvenie počas prestávok.
• V sobotu je na obed vyhradená prestávka od 12:00 do 13:00 hod.

Biblická škola 13.-14.10.2017 ŽIVOT VO VIERE

Akciu pridal/a: Helena Sochnova, 25.9.2017 10:40

KomentárePracujem ... Pracujem ...