Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Katrande 2019TalianskoIkony 2019

Put TV Lux 2019

Kana 2019

Crescendo konferencia

10.08.2018 17:00 - 11.08.2018 21:00

Miesto konania: Daddy´s café, Prievidza, Námestie slobody 20

Crescendo konferencia je odpoveďou na víziu o cirkvi na Slovensku, ktorá sa mení z dieťaťa na dospelú nevestu pripravujúcu sa na Ježišov druhý príchod.

 

Crescendo konferencia je zameraná na vystrojenie modlitebníkov, chváličov a vodcov na to, aby Slovensko mohlo prakticky vstúpiť do proroctva zo Skutkov 15: 16-18.

 

Potom sa vrátim a znova vybudujem zrúcaný Dávidov stan a znova vybudujem jeho ruiny a vztýčim ho, aby aj ostatní ľudia hľadali Pána, všetky národy, nad ktorými sa vzývalo moje meno, hovorí Pán, ktorý koná tieto veci, známe od vekov.“

Prihlasovací formulár:

Crescendo konferencia (10-11. augusta)

https://docs.google.com/forms/d/1K9q5zxAjhmP4cYtDT5uuAf2i-Tv8tDdLvciU_l5Hw7U/viewform?edit_requested=true

 

Hlavné kázne - Crescendo konferencia:

Piatok večer: Ježiš, Ženích - Kráľ
Sobota ráno: Globálne chálove a modlitebné hnutie
Sobota večer: Prichádzajúce kráľovstvo 

 

Hutné biblické prednášky o uctievaní a modlitbe sa striedajú s praktickými ukážkami na konferencii. Okrem iných vyučovaní, budú na škole aj konferencii semináre o tom, ako vniesť chválu - Božie Slovo do rodín. Účasť na konferencii nie je nutná pre účasť na škole. Konferencia je o získaní obrazu o veci, alebo "po našom" predchuť školy. Škola dáva priestor do veci vstúpiť prakticky a okamžite získať od učiteľov / koučov odpovede na otázky, ktoré pri zavádzaní tohto spôsobu uctievania vyvstavajú.

 

Hlavní rečníci na Crescendo konferencii :

Deborah a Murray Hiebert sú manželmi 15 rokov. Majú štyri deti Eliannu, Emmalyn, Eden a Hudsona. Ich túžbou je vidieť pripravenú Cirkev Kristovu na Baránkovu svadbu. Túžia vidieť spievajúcu Nevestu. Niekoľko rokov viedli „Forerunner Music Academy“ v Dome modlitby IHOP v Kansas City a tiež založili a vedú misijnú organizáciu 111Global – www.111global.org. Prijali víziu budovať a vysielať modlitebníkov a chváličov, aby po celom svete zakladali a viedli modlitbné a chválové komunity. Na Crescendo konferenciu a Crescendo školu prídu s celou rodinou. #untileverynationsings

 Tešíme sa na Vás! :-)

S láskou a úctou,

Crescendo tim 

Pre viac info píšte na crescendoslovensko@gmail.com

Crescendo konferencia

Akciu pridal/a: Crescendo Slovensko, 29.6.2018 16:15

KomentárePracujem ... Pracujem ...