Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Miriam

Elias Vella Ruzomberok

Bezhranicna Medzugorie

TalianskoZa jazerom 2019

Kana 2019

Deň otvorených dverí na Teologickej fakulte v Košiciach

05.02.2019 10:00-12:00 Utorok

Miesto konania: Košice, Teologická fakulta

Teologická fakulta Katolíckej univerzity v Ružomberku Vás pozýva na „Deň otvorených dverí“, ktorý sa bude konať v jej priestoroch dňa 5. februára 2019 v Košiciach. V čase od 10 do 12 h. bude pre všetkých záujemcov pripravená prehliadka priestorov Teologickej fakulty spojená s prezentáciou študijných programov a rôznych aktivít v átriu TF KU.

Teologická fakulta v Košiciach, Katolíckej univerzity v Ružomberku v akademickom roku 2019/2020 bude poskytovať vzdelávanie:

1. v bakalárskych študijných programoch (sociálna práca, sociálna filozofia, náuka o rodine, učiteľstvo predmetu náboženská výchova, učiteľstvo náboženskej výchovy v kombinácií, učiteľstvo filozofie v kombinácií, učiteľstvo etickej výchovy v kombinácií)

2. v magisterských študijných programoch (katolícka teológia, sociálna práca, sociálna filozofia, náuka o rodine, učiteľstvo predmetu náboženská výchova, učiteľstvo náboženskej výchovy v kombinácií, učiteľstvo filozofie v kombinácií, učiteľstvo etickej výchovy v kombinácií)

 3. v doktorandských študijných programoch (katolícka teológia)

Termín podania prihlášky na bakalárske a magisterské štúdium: do 30. apríla 2019
Termín podania prihlášky na doktorandské štúdium: do 31. mája 2019


Deň otvorených dverí na Teologickej fakulte v Košiciach

Akciu pridal/a: Stanislava Dragošeková, 18.1.2019 10:49

KomentárePracujem ... Pracujem ...


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/www/www.vyveska.sk/_admin/session) in Unknown on line 0