Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

CW Time Management

Pobyt

Pisanie ikon

Deň žehnania

19.06.2021 9:00-18:30 Sobota

Miesto konania: Slovensko, Slovensko

Pozývame vás na slovensko-český Deň žehnania!

Prečo Deň žehnania? Žehnanie, dobrorečenie má obrovský vplyv, pretože slová majú moc. Chceme povolávať dobré veci pre Slovensko a Česko. Túžime zmeniť atmosféru v našich krajinách. Boh nám ukázal, že takáto zmena je možná cez požehnanie, keď budeme prehlasovať dobré veci. Chceme našim národom prinášať od Boha to najlepšie, čo máme.

Pripojte sa! Deň žehnania sa uskutoční online v sobotu 19.6.2021. Ráno o 9:00 hod. odštartujeme celý deň na našom youtube kanáli http:www.youtube.com/c/vidimnoveslovensko Každú hodinu počas tohto dňa budeme postupne uvereňovať žehnajúce videá, ktoré nám pošlete vy z rôznych miest Slovenska a Česka. Podvečer o 16:30 hod. bude hlavné spoločné vysielanie opäť naživo na youtube kanáli, počas ktorého vyslovia požehnanie kresťanskí zástupcovia z rôznych oblastí spoločnosti.

Zapojte sa! Natočte krátke 1-2 minútové video z miesta, kde žijete, pôsobíte alebo pracujete, pretože to je miesto vášho vplyvu. Vo videu tomuto miestu požehnajte, dobroročte konkrétnymi žehnaniami, ktoré vám Boh dá na srdce. Napr. dobrým vzťahom láskou v pravde, zdravím atď. Video nahrajte na šírku a pošlite ho do soboty 12.6.2021 na email kontakt@vidimnoveslovensko.sk

Pozrite si videopozvánku:
https://youtu.be/FwvDcrizCoQ

Viac informácií na:
www.vidimnoveslovensko.sk
www.facebook.com/vidimnove
www.instagram.com/vidimnove

Zalejme naše národy Božím požehnaním!

Deň žehnania

Akciu pridal/a: Sabina Bocková, 17.5.2021 14:56

KomentárePracujem ... Pracujem ...