Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Katrande 2019TalianskoIkony 2019

Put TV Lux 2019

Kana 2019

Duchovná obova pre chlapcov

30.11.2018 16:00 - 02.12.2018 14:30

Miesto konania: Kňazský seminár b. J. Vojtašáka, Spišské Podhradie, Spišská Kapitula

Informácie o duchovnej obnove
Spišská Kapitula, 30.11. - 2.12.2018

Načo duchovná obnova?
Niekedy potrebuje človek vojsť do TICHA - a na nejaký čas odísť z kolotoča tohto sveta. Zamyslieť sa nad svojím vzťahom s Bohom, nad svojim životom, správaním, hodnotami, nad otázkami, ktoré má vo svojom vnútri... (A čas strávený v pokojnom prostredí Spišskej Kapituly ti v tom môže určite pomôcť.) O to viac, že je čas adventu a môžeš sa viac pripraviť na Vianoce.

Začiatok a koniec obnovy:
Začíname v piatok večer o 18:00 (bude aj sv. omša a aj večera). Cestu na Sp. Kapitulu si skúste pozrieť a nejako skombinovať – a ak by mal niekto problém sa dostať, tak nám dajte vedieť - niečo vymyslíme. Môžete prísť samozrejme aj skôr - len dajte vedieť o ktorej.
Skončíme v nedeľu obedom o 12:00, ale taktiež môžete ostať aj dlhšie - len treba povedať.

Program:
Bude pestrý – celý čas budete môcť byť na programe spolu s bohoslovcami, určite nebude chýbať sv. omša, modlitba, možnosť ísť na sv. spoveď - duchovný rozhovor (stačí len popýtať kňaza a dohodnúť sa), nejaká prednáška (tentoraz aj o rôznych možnostiach životných rozhodnutí - manželstvo, kňazstvo, sekulárne inštitúty), čas na ticho, šport, hru, prechádzku...

Správanie:
Asi to netreba osobitne pripomínať – treba mať len na pamäti že je to duchovná obnova a že budete v kňazskom seminári. Dosť dôležité je vedieť byť ticho.

Viac info nájdeš tu.

Duchovná obova pre chlapcov

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 24.10.2018 20:41

KomentárePracujem ... Pracujem ...