Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailomSvata ikona

TalianskoBezhranicna SilvesterDuchovné cvičenia

20.08.2018 17:00 - 28.08.2018 14:00

Miesto konania: Ivanka pri Dunaji, Centrum spirituality Loyola, Žltý dom Manresa, Námestie Padlých hrdinov 7

Duchovné cvičenia s individuálnym sprevádzaním

Ponúkajú možnosť stráviť niekoľko dní v tichu so sebou samým a s Bohom. Vo väčšom vedomí si Božej prítomnosti si človek môže nielen utriediť svoje myšlienky a emócie, ale hlavne osobnejšie prežiť skutočnosť Božieho prijatia a tiež zachytiť osobitné pôsobenie Ducha sv. vo svojom živote.


Hlavnými piliermi sú osobná modlitba exercitanta (meditácia, reflexia, sv. omša a adorácia) a každodenné osobné stretnutie a rozhovor so sprevádzajúcim (Martin Benko SJ, Bernard Mišovič SJ). Ich veľkou výhodou je individuálny prístup ku každému účastníkovi.

Vnímať Božiu prítomnosť napomáha aj miestny park za kaštieľom. Dĺžku duchovných cvičení je možné prispôsobiť individuálnym potrebám účastníka a to v dĺžke od 5 do 8 dní. Max. počet účastníkov je 8. Cena: 23 eur/deň. Platí sa v hotovosti v deň nástupu na Duchovné cvičenia.

 

Duchovné cvičenia

Príloha: duchovne-cvicenia-s-individualnym-vedenim.pdf (350,08 kB)

Akciu pridal/a: Martin Benko, 18.5.2018 11:33

KomentárePracujem ... Pracujem ...


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/www/www.vyveska.sk/_admin/session) in Unknown on line 0