Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

ACN India

Ikony 2018

HKR Jun

Sunava 2018Tatry na dlani

Kana pre manzelov 2018Evanjelizačná konferencia Oheň

17.06.2017 9:00-18:00 Sobota

Miesto konania: Tatran Handball Arena Presov (Mestká hala), Prešov, Jána Pavla II. 2

Video: https://www.youtube.com/watch?v=tVcArVWN_A8

Chceš sa zapojiť a pomôcť? Pozri: https://ohen.maranathapo.sk/#zapojsa

Všetky potrebné informácie na: https://ohen.maranathapo.sk/  

V Božej rodine

A tak teda už nie ste cudzinci a prišelci, ale ste spoluobčania svätých a členovia Božej rodiny. Ste vybudovaní na základe apoštolov a prorokov, pričom uholným kameňom je Ježiš Kristus. V ňom celá stavba pevne pospájaná rastie vo svätý chrám v Pánovi; v ňom ste aj vy spoločne budovaní na Boží príbytok v Duchu.

Ef 2,19-22

 

Katolícke spoločenstvo MaranaTha Vás  s veľkou radosťou pozýva na Evanjelizačný seminár Oheň. Po minuloročnom reštarte Ohňa Vám znova chceme ponúknuť deň plný modlitby chvál, svedectiev a povzbudení, no najmä radosti a pokoja v Božej prítomnosti.

Oheň je priestorom, kde sa mnohí stretávajú so živým Bohom, zakúšajú Jeho dobrotu a ich život sa mení. Medzi takýchto ľudí patrí aj známy slovenský evanjelizátor, bývalý narkoman Peter Lipták, ktorý práve na Ohni začal novú etapu svojho života. Túžime, aby takéto stretnutie mohlo zažiť mnoho ďalších ľudí... Vy a Vaši blízki, priatelia, známi.

Témou tohtoročného Ohňa je „V Božej rodine“ . Veríme, že Boh každého z nás pozýva, aby sme boli členmi jednej rodiny, Jeho rodiny, kde môžeme zakúšať prijatie, lásku, radosť a povzbudenie. Je to rodina v ktorej je každý vítaný, v ktorej môže každý nájsť svoje miesto a byť jej aktívnym, jedinečným a nenahraditeľným členom. Máme nádej, že tento spoločne strávený čas bude pre každého impulzom aj po návrate domov sa zapojiť s novým nasadením do života spoločenstva, Cirkvi.

Prednášajúcimi budú Tom Edwards, laický misionár z USA, Renewal Ministries a otec Ján Buc, katolícky kňaz. Hudobne nás bude sprevádzať spoločenstvo MaranaTha a Lamačské chvály.

Seminár sa uskutoční 17.6.2017 od 9:00 do 18:00 v Tatran Handball Aréne na ul. Jána Pavla II. v Prešove. Vstup je voľný.

Túžime, aby aj tohtoročný Oheň bol časom stretnutia sa so živým, milujúcim Bohom, ktorý chce každému zjaviť to, kým naozaj je. Veľká rodina nie je minulosťou, príďte ju zažiť !

Už teraz sa na Vás tešíme...vidíme sa na Ohni

Evanjelizačná konferencia Oheň

Organizátor: Spoločenstvo Maranatha, 051 77 13 456, 0905 762 777, www

Akciu pridal/a: Miroslav Karahuta, 15.5.2017 17:29

KomentárePracujem ... Pracujem ...