Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pisanie ikon

Pobyt

Kana 2021

GODZONE WORSHIP NIGHTS 2021 - BA

20.08.2021 19:30-21:30 Piatok

Miesto konania: Bratislava, Rača, Bratislava, Amfiteáter Rača

Worship nights sú pozvaním do úprimnej a pravdivej modlitby chvál prostredníctvom živých modlitebných večerov na amfiteátroch slovenských a českých miest, ktoré organizujeme už toto leto.

Túžime, aby pravá podstata našej chvály bola v tom, že Boha chválime viac za to, že je, než za to, čo robí. To jediné, prečo sa chceme stretnúť, je znovu sa spoločne zjednotiť, uctievať a oslavovať nášho Boha.

Už pred obdobím pandémie sme vnímali, akoby sa modlitba chvál stávala všednou či rutinnou. Akoby sme na modlitebné stretnutia chodili s myšlienkou, že chvály sú tu pre nás. To On je však ten, ktorý tróni na chvále svojho ľudu. Chvála je tu len a len pre Boha.

Chceme sa stretnúť a priniesť našu chválu z lásky, zo vzťahu, ktorý s ním máme – s jediným cieľom – spoločne osláviť Boha. Dotknúť sa Božieho srdca našou chválou v jednoduchosti a hĺbke, pretože on je hoden všetkej chvály. To sú Worship nights.

Viac into tu.

GODZONE WORSHIP NIGHTS 2021 - BA

Organizátor: Godzone, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 28.6.2021 08:37

KomentárePracujem ... Pracujem ...


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/www/www.vyveska.sk/_admin/session) in Unknown on line 0