Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Katrande 2019TalianskoIkony 2019

Put TV Lux 2019

Krása ženy – Duchovné materstvo

23.08.2018 17:00 - 25.08.2018 17:30

Miesto konania: Prešov, Komunitno - pastoračné centrum bl. Jána Pavla II.

Konferencia pre účastníčky doterajších ročníkov KRÁSA ŽENY

„Duchovné materstvo“ O konferencii krása ženy

Konferencia, ktorú katolícke spoločenstvo Marana Tha z Prešova organizuje každoročne koncom augusta v Prešove pod názvom „Krása ženy“, je duchovná obnova venovaná ženám, ktoré chcú rásť vo svojej ženskej identite, duchovne sa rozvíjať a objavovať svoje jedinečné miesto na tom mieste, kde sú – v rodinách ako dcéry, manželky, matky, slobodné, vdovy. Na doterajších ročníkoch sme hostili prednášajúce ako napr. Madeleine Rivest z Kanady, sestry z Renewal Ministries z USA, z evanjelizačnej školy sv. Marka z Poľska, Annu Saj z hnutia Magnifikat z Poľska, sestru Dariu z Komunity blahoslavenstiev, Susie Eisenhardt z komunity Návrat k Pánovi z Rakúska, Hanu Šimčíkovú zo spoločenstva Dom Júdov zo Sabinova, Jenny Baker z Anglicka a Dr. Mary Shaw z USA, o. Štefana Novotného a sr. Janu Papcunovú, Pat Turbitt z USA, manželia Ménagerovci z Francúzska, Spoločenstvo novej evanjelizácie z Oravy a Ulfa a Brigitte Ekmanových. Tohto roku budeme hostiť ženy z Renewal ministries: Carol Marquardt a Angelu Telthorst.

Carol Marquardt je bývalá tenisová hráčka, ktorá po svadbe v roku 1966 konvertovala do katolíckej cirkvi. S manželom Markom (nedávno zosnulým) majú dvoch ženatých synov a osem vnúčat. V roku 1971 sa rozhodla pre aktívnu službu.  Zapojila sa do laickej služby katolíckej diecézy St. Petersburg na Floride v oblasti vzdelávania dospelých, príprave katechumenov, viedla centrum pre duchovné obnovy, bola vedúcou charizmatického modlitbového spoločenstva, pracovala v službe vnútorného uzdravenia a taktiež robila duchovné doprevádzanie. V posledných rokoch rozpracovala formačné materiály pre ženy a vydala niekoľko kníh. Spolu s Renewal Ministries sa zúčastňuje misií vo východnej Európe.

Táto trojdňová konferencia je určená pre ženy, ktoré už v minulosti absolvovali jeden z ročníkov (vrátane jednodňovej obnovy 2016). Ostatných pozývame na jednodňovú nedeľnú duchovnú obnovu „Krása ženy“ 26. augusta 2018.

Viac info tu.

Krása ženy – Duchovné materstvo

Organizátor: Spoločenstvo Maranatha, 051 77 13 456, 0905 762 777, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Vlckova, 12.7.2018 21:16

KomentárePracujem ... Pracujem ...