Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Svata ikona

Taliansko

Kurz Samuel 2019

EK 2019

Seminar o. Maretta Zbav nas zleho III 2019

Martindomský majáles

26.05.2018 16:00-23:30 Sobota

Miesto konania: Bratislava, UPeCc, Mlynská dolina

Drahí priatelia,

rok sa s rokom stretol a nadišiel čas, kedy Vás opäť pozývame na Majáles. Po pozitívnych odozvách z I. ročníka, sme sa rozhodli, zorganizovať ho opäť a znova v duchu tradičnej folklórnej veselice.

Uskutoční sa 26. mája 2018 v priestoroch Univerzitného pastoračného centra v Bratislave (Staré Grunty 36). Začíname o 16:00 h sv. omšou v kaplnke UPeCe.

Cena lístka je 25 eur/osoba (pre deti mladšie ako 5 rokov je vstup zdarma. Deti od 5-14 rokov platia 5 eur. Deti od 15 rokov platia celý lístok (25 eur).

Môžete sa tešiť na živú cimbalovú hudbu až z ďalekej Moravy, ktorá nám bude aj s DJ vyhrávať po celý večer, školu folklórneho tanca v podaní profesionálnych tanečníkov, rôzne ľudové súťaže, prehliadku krojov, tombolu, fotokútik, detský folklórny workshop a opäť si postavíme aj Máj.

Samozrejme nesmie chýbať ani obživa pre telo, ktorá sa bude podávať 2 krát v podobe švédskeho bufetu. Akýkoľvek folklórny doplnok a samozrejme kroje sú vrelo vítané! Spoliehame sa na vašu kreativitu. :)

Môžete si tiež priniesť koláče, ktoré budú súčasťou občerstvenia a pre gazdinky a cukrárky máme pripravenú súťaž o najlepší koláč Majálesu.

Ak nemáte partnera/partnerku alebo ste ľudový tanec nikdy netancovali, nemajte obavy. V škole tanca sa to hravo naučíte! Chceme sa hlavne spoločne zabaviť a zažiť niečo netradično-tradičné.

Tak neváhajte, lístok si objednajte a v krojoch príďte!

Prihlasovanie tu: https://bit.ly/2GIK7wi

Prihlasovanie je možné do 13. mája 2018.


Tešíme sa na Vás!

Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina

Martindomský majáles

Organizátor: Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 26.4.2018 09:30

KomentárePracujem ... Pracujem ...