Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Katrande 2019TalianskoIkony 2019

Put TV Lux 2019

Kana 2019

Muži, milujte svoje manželky

09.12.2018 16:00-18:30 Nedeľa

Miesto konania: Trstená, SINAJ City Hub, Trstená, Železničiarov 253/1

Ako dosiahnuť, aby bola Vaša žena spokojná? Druhú adventnú nedeľu Vám na túto otázku odpovie hosť Richard Vašečka, ktorý bude mať k príležitosti vydania novej knihy o 16:00 hod. v priestoroch SINAJ City Hub v Trstenej prednášku na tému: „Muži, milujte svoje manželky“.

„Väčšina mužov si roky láme hlavu hľadaním odpovede na otázku: Čo mám robiť, aby bola moja žena spokojná?Niektorí si hovoria: Milujem ju, a preto chcem, aby bola spokojná!“ Iní sa o to usilujú, pretože chcú mať sami pokoj: Keď bude spokojná, dá snáď pokoj aj mne!“ Aj Richard patril roky medzi tých, ktorí si lámal hlavu s tým, ako dosiahnuť, aby bola jeho manželka spokojná. Ale už si neláme. Odpoveď už našiel a chce sa o ňu podeliť aj s Vami. 


Investujte čas do svojho manželstva a príďte si v nedeľné popoludnie vypočuť prežité skúsenosti Richarda Vašečku, aby ste mohli aj naďalej rásť vo vzájomnej láske a porozumení v manželstve. Počas prednášky bude možnosť pýtať sa otázky.


Richard Vašečka je ženatý, má štyri deti, je celoslovensky uznávaným rečníkom a učiteľom v oblasti kresťanského života, manželstva a vzťahov. Sám je príkladom toho, že žiť v láske v manželstve je možné aj v dlhodobom horizonte. Jeho najnovšia kniha Muži, milujte svoje manželky je skutočnou výzvou pre každého chlapa. Publikáciu bude možné si po skončení zakúpiť a taktiež budú k dispozícií aj ďalšie publikácie 
Milovať a ctiť, ktorých je on sám autorom.


Vopred sa 
PRIHLÁSTE a rezervujte si svoje miesto, najneskôr do 6. decembra 2018.


Vstup je zdarma.


Tešíme sa na Vás.

 

Muži, milujte svoje manželky

Organizátor: V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže, www

Akciu pridal/a: VIAC Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže, 29.11.2018 10:59

KomentárePracujem ... Pracujem ...