Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailomSvata ikona

TalianskoBezhranicna SilvesterNovember 89 – (ne)dokončená revolúcia?

15.11.2017 19:00-20:30 Streda

Miesto konania: Bratislava, Malá scéna STU

Zradili intelektuáli revolúciu, keď mali zábrany prevziať moc? Bolo správne  spolupracovať s komunistami a nepokúsiť sa o dekomunizáciu spoločnosti? V čom spočíva odkaz novembra 89 pre dnešných študentov? Darí sa nám ho dnes žiť?

Príďte sa zapojiť do diskusie o priebehu Nežnej revolúcie a o dôsledkoch prvých krokoch po nej. Pozvanie do diskusie prijali lídri revolúcie Ján Budaj, Milan Kňažko, Ján Čarnogurský a Peter Tatár.

BHD večer je séria mesačných diskusných večerov organizovaných Spoločenstvom Ladislava Hanusa. Tieto diskusné večery sú rozšírením akademického festivalu Bratislavské Hanusove Dni.
Lístky na podujatie si môžete kúpiť v predpredaji: https://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/13051/bratislavske-hanusove-dni alebo na mieste v priestoroch divadla Malá scéna STU. Vstupné je 3€ študent a 5€ základný.

November 89 – (ne)dokončená revolúcia?

Organizátor: www

Akciu pridal/a: Ján Podmajerský, 7.11.2017 20:25

KomentárePracujem ... Pracujem ...


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/www/www.vyveska.sk/_admin/session) in Unknown on line 0