Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Svata ikona

Taliansko

Kurz Samuel 2019

EK 2019

Seminar o. Maretta Zbav nas zleho III 2019

Pozvánka - Seminár Otcovo Srdce 10-15.5.2018

27.04.2018 14:00-14:30 Piatok

Miesto konania: Beluša, Belušské Slatiny, Rodinkovo

Seminár Otcovo srdce

Termín: 10-15.5.2018

Miesto: Rodinkovo, Belušské Slatiny

Cena: 140€ (5x ubytovanie + plná penzia + registračný poplatok)

prednášajúci: Róbert a Vicky de Hoxar z Anglicka

Otcovo srdce je 6-dňový duchovný seminár zameraný na prehĺbenie kresťanského života, ktorého cieľom je sprostredkovanie skúsenosti otcovského rozmeru Božej lásky, upevnenie vzťahu s Bohom ako Otcom a uzdravenie vnútorných zranení a identity. Je určený pre kohokoľvek bez obmedzení, prínosný je najmä pre ľudí s ťažkým rodinným pozadím alebo s traumatizujúcimi skúsenosťami z minulosti. Program tvoria prednášky, spoločné modlitby, svätá omša a tiež možnosť osobného rozhovoru a individuálnej modlitby s členmi tímu seminára. Tím tvoria manželia aj slobodní, kňazi aj rehoľníci a zasvätení.

Obsahom seminára sú témy ako dôležitosť srdca, ovplyvnenie obrazu Boha Otca skúsenosťami z rodiny, odpustenie, materský rozmer Božej lásky, korene emocionálnych zranení v prenatálnom období, falošné útechy resp. útočiská, „sirotský“ postoj vo vzťahu k Bohu a ľuďom, synovstvo a dcérstvo, identita. Počas seminára účastníci rozpoznávajú korene svojich emocionálnych zranení a ťažkostí, najmä vo vzťahu k otcovi a matke, a v atmosfére modlitby, bezpodmienečnej lásky a prijatia zažívajú ich uzdravenie. Tým sa odstraňujú prekážky vo vnímaní Boha ako milujúceho Otca a následne sa naprávajú komplikované vzťahy v rodinách. U mnohých účastníkov sa naštartoval proces uzdravenia zo závislostí a depresií.

Seminár na Slovensku organizačne zastrešuje OZ Otcovo srdce pre Slovensko.

Viac informácií, termíny, možnosť registrácie, svedectvá účastníkov a informačné videá nájdete na stránke: www.seminarotcovosrdce.sk.

Prihlasovací formulár nájdete tu:

https://docs.google.com/forms/d/1GtUsf2Jb-kymy6Jv_LsavnPImC48sM_hSiJZPopEDno/edit

Kontaktovať nás môžete na adrese: info@seminarotcovosrdce.sk.

Pozvánka - Seminár Otcovo Srdce 10-15.5.2018

Akciu pridal/a: Škola Otcovho srdca, 16.4.2018 14:21

KomentárePracujem ... Pracujem ...