Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Katrande 2019TalianskoIkony 2019

Put TV Lux 2019

Kana 2019

Rozvoj mediálnej gramotnosti

23.11.2018 9:00 - 25.11.2018 16:30

Miesto konania: Oravské centrum mládeže, Ústie nad Priehradou, Trstená, Oravské centrum mládeže

Program je akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy , výskumu a športu SR.Ak máš pocit, že mladí s ktorými pracuješ sa v mediálnom svete orientujú lepšie ako Ty, možno máš pravdu. Ale vedia aj kriticky hodnotiť a rozlišovať to, čo im médiá ponúkajú? Ako sa v množstve informácií zorientovať a využívať médiá tak, aby slúžili na dobro? Prihlás sa na program „Rozvoj mediálnej gramotnosti pracovníkov s mládežou“ a pomôž v mediálnej gramotnosti sebe aj mladým s ktorými pracuješ.

 

Čaká Ťa program, ktorého kvalitu garantuje Pavel Izrael - vedúci Katedry žurnalistiky na Filozofickej fakulte Katolíckej univerzity v Ružomberku.

 

Podrobnejšie informácie nájdeš TU.

Prihlásiť sa môžeš TU.

 

Aký je tento program z pohľadu účastníkov?Vďaka tomuto vzdelávaniu som si hlbšie uvedomila, že médiá sa dajú využiť na dobré veci a na boj proti zlu a aj na tvorivú sebarealizáciu. Aktivity boli pre mňa inšpirujúce a môžem podobné aktivity využiť na svojich hodinách ako učiteľka. Najprínosnejšie boli pre mňa informácie zo zákulisia médií, o alternatívnych médiách, rôzne "pikošky" z oblasti médií. Tento program je užitočný pre jednotlivca a aj pre jeho prácu s mládežou. Inšpirujúci, zaujímavý, POTREBNÝ. Veľmi oceňujem aj príjemnú atmosféru. Well done! POKRAČUJTE, POKRAČUJTE, POKRAČUJTE ... (Monika)

 

Rozvoj mediálnej gramotnosti

Organizátor: V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 15.9.2018 21:11

KomentárePracujem ... Pracujem ...