Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Ivan Barus Marianka

MKH Famima DetvaNAPS Koncert 2017

ZAEX Zazrak

Seminár „AKO NÁJSŤ KONSENZUS”

27.05.2017 9:00-17:00 Sobota

Miesto konania: Trnava, Bernolákova 49

Tento seminár je pre Teba , ak chceš

  • zažiť silu konsenzu
  • vedieť, ako je možné konsenzus dosiahnuť
  • ak vidíš konsenzus dôležitý v tvojej rodine
  • ak pracuješ v skupine ľudí a chceš robiť rozhodnutia založené na konsenze

Poplatok za seminár je 38 Eur, ak prídete s partnerom, tak 60 Eur za oboch. Ak máte záujem prísť, ale nemôžete si dovoliť zaplatiť túto sumu, budeme radi, ak nás skontaktujete, určite nájdeme spôsob, ktorý bude vyhovovať obom stranám.

Prihlásiť sa môžete mailom na nenasilnakomunikacia@gmail.com alebo facebook TRUTH.


Pár slov o lektorke Laure Haas:
Nenásilnú komunikáciu (NVC) študujem už 18 rokov a od roku 2006 svoje vedomosti a skúsenosti zdieľam trénovaním. NVC pre mňa neznamená len spôsob komunikácie, ale hlavne spôsob života. Odkedy som mamou (Nina, Noel, Leon, Abel), je pre mňa uvedomenie a pochopenie s pomocou NVC čoraz dôležitejšie. Umožňuje mi prežívať láskyplné spojenie so svojimi milovanými a pomáha mi nájsť rovnováhu vo vlastnom vnútri. Momentálne každodenne (štvrtý rok) pracujem ako mentor a tútor vo Svetoškole. Pracujem s dospelými, s deťmi a so sebou. Moja práca je pomôcť udržať alebo nájsť spojenie, rovnocennosť a lásku, tak ako v skupine medzi nami, tak aj vnútorne.

Koncept nenásilnej komunikácie (Nonviolent Communication, NVC) ktorý rozvinul M. B. Rosenberg, predstavuje ucelený výcvik v komunikácii a je založený na načúvaní sebe i partnerovi, ochote vnímať potreby a pocity vlastné i druhého. Metoda NVC oslobodzuje komunikáciu od negatívnych skúseností, pomáha prekonávať naučené vzorce v jednaní s druhými, napomáha k riešeniu konfliktov a rozvíja vzťahy založené na úcte a kooperácii.

Seminár „AKO NÁJSŤ KONSENZUS”

Príloha: seminar-ako-najst-konsenzus.pdf (123,58 kB)

Akciu pridal/a: nenasilna komunikacia, 1.3.2017 15:40

KomentárePracujem ... Pracujem ...