Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

ACN India

Ikony 2018

HKR Jun

Sunava 2018Tatry na dlani

Kana pre manzelov 2018Sviečková manifestácia - spomienka a pokračovanie

25.03.2017 17:30-19:30 Sobota

Miesto konania: Morový stĺp a priestranstvo pred kostolíkom Notre Dame, Bratislava, Rybné námestie - začiatok

Pozývame vás na spomienku a pokračovanie odkazu Sviečkovej manifestácie z 25. marca 1988, ktorá sa uskutočnila v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí. Po zasvätení sveta Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie Jánom Pavlom II. začal komunizmus postupne slabnúť, až sa nakoniec rozplynul ako ranná rosa. K tomu prispela aj odvaha a ochota mnohých veriacich verejne vyznať svoju vieru a s modlitbou na perách sa postaviť proti obuškom a vodným delám. Na boží ľud Boh v minulosti už veľakrát dopustil trest v rôznej podobe pre jeho nevernosť a ľahostajnosť, ale keď k nemu opäť volal, vypočul ho. Aj dnes prišiel čas, kedy potrebujeme volať k Pánovi hlasným hlasom našej modlitby a lásky a očakávať od neho naplnenie a zázrak nových Turíc, ktoré premenia tento svet v kvitnúcu záhradu. Panna Mária v posolstve don Gobbimu hovorí: Modlitba má obrovskú moc a vyvoláva reťazové reakcie dobra, ktoré sú silnejšie ako reakcie atómovej bomby.

Otázka znie... Som spokojný, keď je Boh vytláčaný z ľudskej spoločnosti? Som spokojný, keď sa vytvárajú a prijímajú zákony odporujúce životu a ľudskej dôstojnosti? Som spokojný s tým, že narastá zločinnosť a množia sa vraždy a vojny?

Ak áno, je to málo na to, aby som dosiahol nebeské kráľovstvo.

Ale ak nie, nelepme už iba malé dierky, prostredníctvom ktorých nám sem prichádza vzbura proti Bohu a jeho zákonom, ale urobme riadnu záplatu na všetky diery, tak ako nám to Boh ponúka prostredníctvom Panny Márie a víťazstva jej Nepoškvrneného Srdca vo svete.

Vaša nebeská Matka vás dnes prosí používať sv. ruženec ako najúčinnejšiu zbraň v boji pod vedením „Ženy odetej slnkom“.“ Touto reťazou bude potom mocný drak celkom spútaný.“

Tak ako 25. marca 1988, príďme aj tento rok 25. marca 2017, v roku 100. výročia Fatimy, vyznať vieru a pomodliť sa do centra Bratislavy a uvidíme, čo dokáže Božie milosrdenstvo.

Bojím sa, hanbím sa? Pán Ježiš má na to jasnú odpoveď...

Dnes ešte zatiaľ môžeme verejne a beztrestne vyznávať vieru, ale zajtra to už nemusí byť pravda, preto využime tú možnosť a urobme ešte dnes, čo od nás očakáva Pán.

Tu je program:

17:30hod zraz pri Morovom stĺpe, odtiaľ spoločne s modlitbou

                  Korunky Božieho milosrdenstva cez priestranstvo

                  sviečkovej manifestácie (Hviezdoslavovo nám.)

                  ku kostolíku Notre Dame

18:00hod pri Fatimskej Panne Márii (pri kostolíku Notre Dame) večeradlo modlitby

                   na vyprosenie nových Turíc

                  – len Duch Svätý môže spôsobiť premenu sŕdc

                  – len Mária vie, ako ho privolať

               (prineste si sviečku a ruženec)

Sviečková manifestácia - spomienka a pokračovanie

Príloha: svieckova-manifestacia-spomienka-a-pokracovanie.pdf (458,44 kB)

Akciu pridal/a: Patrik Baňas, 11.2.2017 16:04

KomentárePracujem ... Pracujem ...