Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Noe Travel

Pater Barus jul

Taliansko

Nebo na zemi Gombiky

TV Lux Put nezadanychTrinástka

13.10.2017 18:00-20:30 Piatok

Miesto konania: Rybné nám. (Morový stĺp), kostol sv. Jána z Mathy (Trojička), Bratislava, Rybné nám. (Morový stĺp), kostol sv. Jána z Mathy (Trojička)

Pozývame vás na spoločné prežitie poslednej tohtoročnej takzvanej Trinástky, ktorá sa uskutoční modlitbou večeradla pri Morovom stĺpe v Bratislave na Rybnom námestí, bude pokračovať procesiou so sochou Panny Márie ku kostolu sv. Jána z Mathy (Trojička) a vyvrcholí slávením svätej omše, ktorú bude celebrovať otec biskup Haľko.

Panna Mária vo Fatime pre jej posledné zjavenie 13.októbra 1917 prisľúbila, že urobí zázrak, aby všetci uverili, že deti skutočne hovorili pravdu a zjavila sa im naozaj ona. Panna Mária chce aj dnes 13. októbra 2017 istotne urobiť veľký zázrak, aby svet uveril, že hovoríme pravdu a máme počúvať Matku Božiu a robiť pokánie, aby sme dosiahli spásu. Preto príďme 13. októbra 2017 o 18:00hod k Morovému stĺpu na Rybné námestie v Bratislave, kde bude program začínať a vydajme tomuto svetu svedectvo zázrakom, ktorý sa uskutočňuje nielen na nebi, ale aj v našich dušiach a srdciach, keď sa vieme zjednotiť ako bratia a sestry.

Program:

18:00hod - večeradlo modlitby s Pannou Máriou (Morový stĺp - Rybné                        nám., Bratislava)

                  - mariánsky sprievod ku kostolu sv. Jána z Mathy (Trojička)

                  - sv. omša, celebruje otec biskup Haľko

 

Trinástka

Príloha: trinastka.pdf (1,24 MB)

Akciu pridal/a: Patrik Baňas, 4.10.2017 22:39

KomentárePracujem ... Pracujem ...