Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Katrande 2019TalianskoIkony 2019

Put TV Lux 2019

Kana 2019

Učiť sa aktívne starnúť - duchovné cvičenia pre seniorov

22.03.2018 17:00 - 25.03.2018 13:30

Miesto konania: Exercičný dom Matky Božej, Kalvária, Nitra, Nitra, Exercičný dom Matky Božej, Kalvária, Nitra

V exercičnom dome v Nitre na Kalvárii ponúkame kurzy duchovných cvičení pre rozličné kategórie laikov, pobytové predmanželské prípravy, kurzy osobnostného a duchovného rozvoja, aktivity pre rozličné spoločenstvá, ako sú tímbildingy a podobne. Ubytovanie je v dvojposteľových alebo trojposteľových izbách s toaletou a sprchovým kútom.

Súčasťou centra je aj samostatná kaplnka, prednášková miestnosť v podkroví, záhrada na prechádzky, park, pútnický kostol, krížová cesta.

Majme na zreteli, že seniorský vek nie je súmrakom uponáhľaného života, ale časom slobody, ktorý vystrieda náhlenie sa za povinnosťami, je to obdobie, kedy sa vo zvýšenej miere môže každý senior venovať zdravému spôsobu života a tešiť sa z napĺňania voľných chvíľ činnosťami, aktivitami, na ktoré nemal v minulosti časový priestor. Preto starnúť aktívne – rozvíjajúc svoj duchovný potenciál, svoje vedomosti, zručnosti, cibrite si svoju pamäť, venujte sa záujmom, buďte aktívni vo svojom farskom spoločenstve, vzdelávajte sa, neváhajte získať nové poznatky na univerzitách tretieho veku, zapájajte sa do diania spoločnosti, nadväzujte nové kontakty a investujte do vzťahu so svojou rodinou.

Viac info nájdete tu.

Prihlasovanie tu.

Učiť sa aktívne starnúť - duchovné cvičenia pre seniorov

Organizátor: Verbisti, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 4.3.2018 20:28

KomentárePracujem ... Pracujem ...