Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

ACN India

Ikony 2018

HKR Jun

Sunava 2018Tatry na dlani

Kana pre manzelov 2018Veľkonočná púť do Ríma

24.03.2016 0:01 - 28.03.2016 23:59

Miesto konania: Rím, Taliansko

Viac informácií a možnosť prihlásenia: Miriam Kuzárová, miriam@aletea.sk, 0903 533 584

24.3. – 28.3.2016
Rím - Večné mesto je srdcom kresťanstva. Takmer počas celých dejín Cirkvi je tu sídlo Kristovho námestníka - Svätého Otca. Doprava: luxusným klimatizovaným autobusom

Putujme do Ríma, aby sme zachytili pulz Cirkvi - všetko obnoviť v Kristovi. Pozývame na púť všetkých ľudí dobrej vôle, aby sa na svätých miestach a pri osobnom stretnutí so Svätým Otcom posilnili milosťou Ducha Svätého a stávali sa uvedomelejšími kresťanmi.

Rím - mesto, kde zomrel sv. Peter, to je mesto, ktoré dýcha históriou, umeleckými, monumentálnymi skvostami a rôznymi jedinečnými pamiatkami, pre kresťanov posvätné miesto.

Pútnické zájazdy do Večného mesta sú pre účastníkov zájazdov nezabudnuteľnými zážitkami. Sú to cesty za jedinečnými pamiatkami a históriou, cesty vďaky za Svätým Otcom a za duchovnou obnovou našej viery.

Vrcholom programu je audiencia u Svätého Otca.  

 Rím - Cena: 220 EUR

V cene je zarátané:

autokarová doprava,
2x ubytovanie s raňajkami v širšom centre Ríma,
sprievodca zájazdu
V cene nie je zarátané:

komplexné cestovné poistenie, ktoré zahrňuje poistenie liečebných nákladov, úrazové poistenie, poistenie batožiny, zodpovednosti za škody, predčasného návratu a stornopoplatku.
miestenka v autobuse 30,- Euro
Cena poistného : 1,98 Euro / osoba/ deň

RÁMCOVÝ PROGRAM PÚTNICKÉHO ZÁJAZDU:

Rím

1.deň (Zelený štvrtok):
Napoludnie odchod z Bratislavy. Prejazd rakúskym územím s krátkymi občerstvovacími zastávkami do Ríma.

2.deň (Veľký piatok):
V ranných hodinách príchod do Ríma, predpoludním prehliadka vzácnych historických a kultúrnych pamiatok talianskej metropoly - Bazilika sv.Petra, Lateránska bazilika. Pred večerom ubytovanie a vo večerných hodinách účasť na Krížovej ceste v Koloseu. V nočných hodinách návrat na miesto ubytovania, nocľah.

3.deň (Biela sobota):
Raňajky, pokračovanie programu - prehliadka Baziliky Santa Maria Maggiore, Fórum Romanum, Kapitol, Bazilika sv. Klementa / tu sa nachádza hrob a pozostatky sv.Cyrila/. Podvečer návšteva Slovenského ústavu sv.Cyrila a Metoda s účasťou na Veľkonočnej vigílii. Vo večerných hodinách návrat na miesto ubytovania.

4.deň (Veľkonočná nedeľa):
Po raňajkách odchod na Námestie sv. Petra. Účasť na veľkonočnej svätej omši so slávnostným požehnaním Svätého Otca Urbi et Orbi. Popoludní krátka prehliadka známych rímskych námestí a fontán - Piazza Navonna, Španielské námestie, Fontána di Trevi. Predvečer odchod z Ríma nočnou jazdou do Bratislavy.

5.deň (Veľkonočný pondelok):
Transfer na Slovensko, prejazd rakúskym územím s krátkymi občerstvovacími zastávkami. Predpokladaný príchod do Bratislavy v poobedných hodinách.


Sprievodca zájazdu si vyhradzuje zmeny programu podľa situácie v Ríme.

Veľkonočná púť do Ríma

Akciu pridal/a: Tomas Kuzar, 1.12.2015 10:43

KomentárePracujem ... Pracujem ...