Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Katrande 2019TalianskoIkony 2019

Put TV Lux 2019

Veľtrh sociálnych aktivít v Poprade

01.12.2018 11:00-18:00 Sobota

Miesto konania: OC Fórum, Poprad, Námestie Sv. Egídia

Pri príležitosti Medzinárodného dňa za odstránenie chudoby, organizuje Fórum kresťanských inštitúcií v spolupráci s o.z. V.I.A.C. - Inštitútom pre podporu a rozvoj mládeže a Žilinským dobrovoľníckym centrom v rámci XIII. ročníka prezentácie sociálnych organizácií Veľtrh sociálnych aktivít. Prezentácia sa uskutoční v sobotu 1. decembera 2018,  v čase od 11:00 - 18:00 v priestoroch obchodného centra Fórum v Poprade.

Vážime si to, čo robia sociálne organizácie a myslíme si, že o ich aktivite majú ľudia viac vedieť. Preto sme sa rozhodli zorganizovať túto prezentáciu. Chceme v „chráme konzumu“ upozorniť na biedu a chudobu tých, ktorí sú z rôznych dôvodov odkázaní na solidárnu pomoc iných. Chceme tak scitlivovať srdcia ľudí v tomto predvianočnom čase. 

Veríme, že bude pre Vás užitočné aj vzájomné spoznanie sa rôznych iniciatíva a inštitúcií. Možno nadviažete dobrú spoluprácu a posuniete sa dopredu pri riešení nejakého problému.

PRE VYSTAVOVATEĽOV: Ak ešte nie ste medzi vystavovateľmi v Poprade a máte záujem, prosím, ozvite sa nám čím skôr, najneskôr do 29.11.2018 na mailovú adresu dobrovolnictvo@ozviac.sk. Šírte ďalej, zatiaľ máme priestor, ale kapacita je obmedzená na cca 15 stánkov s 2-3 zástupcami z každej organizácie, zariadenia, iniciatívy, či centra. 

Veľtrh sociálnych aktivít v Poprade

Organizátor: V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže, www

Akciu pridal/a: Tomas Kuzar, 26.11.2018 21:21

KomentárePracujem ... Pracujem ...