Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Svata ikona

Taliansko

Kurz Samuel 2019

EK 2019

Seminar o. Maretta Zbav nas zleho III 2019

Veni Sancte - Brno

07.10.2018 19:00-20:15 Nedeľa

Miesto konania: Česko, Brno

Príď s nami načerpať milosti do nového akademického roka v spoločenstve!
Pozývame Ťa zahájiť akademický rok SLÁVNOSTNOU SV. OMŠOU, na ktorej si budeme do nového roka vyprosovať dary Ducha Svätého (Veni Sancte Spiritus = Príď, Duchu Svätý). 

Sláviť ju s nami budú naši slovenskí otcovia Marián Kalina a František Moško a tiež brnenský pán dekan Václav Slouk. Hudobne ju skrášli jakubčiatsky zbor a predstaví sa nám aj organizačný tím s víziou do tohto roka. 

Po sv. omši Ťa pozývame do čajovne na ZOZNAMOVACIE AGAPÉ, kde budeš mať možnosť porozprávať sa s nami, zvítať sa so starými známymi, spoznať nové tváre a posilniť sa nejakou dobrotou aj na tele.

Špeciálne pozývame všetkých prvákov a nových ľudí, ktorí chcú nájsť svoje miesto v Brne. Príď nás spoznať a zažiť spoločenstvo! 

Tešíme sa na teba. :)

 

https://jakubcata.eu/slovenske-sv-omse/

Spoločenstvo JakubCata je zamerané na slovenských katolíckych študentov (sme samozrejme otvorení každej národnosti a denominácii). Ponúkame mladým ľuďom priestor, v ktorom môžu zažiť živé spoločenstvo, rozvíjať svoj vzťah s Bohom a napredovať na ceste k Nemu: sv. omše, pondelkové a malé stretká, duchovné obnovy, diskusie k veciam verejným, dobrovoľníctvo, adorácie, prednášky na duchovné témy, ale aj bežné rozhovory.


Veni Sancte - Brno

Akciu pridal/a: Lenka Bu, 1.10.2018 17:30

KomentárePracujem ... Pracujem ...