Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Katrande 2019TalianskoIkony 2019

Put TV Lux 2019

YoDel - konferenciou o nových prístupoch k mladej generácii

12.03.2018 9:00-17:00 Pondelok

Miesto konania: Tatranská galéria, Poprad, Poprad

Občianske združenie V.I.A.C. – Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže v spolupráci s občianskym združením Youthwatch, Mestom Poprad a ďalšími partnermi pripravujú konferenciu YoDel, ktorá sa bude sa konať dňa 12.3.2018 v Tatranskej galérii v Poprade. Konferencia je zameraná na nové trendy v práci s mládežou, na to, ako sa mládež vyvíja, kam smeruje, čo všetko so sebou táto zmena prináša a na potrebu nových prístupov k mladej generácii. 

Konferencia je určená pre podnikateľov, zástupcov firiem, pedagogických pracovníkov, a tiež pracovníkov s mládežou z neziskových organizácií,  ktorí si uvedomujú nevyhnutnosť  priamo reagovať na potreby mladých ľudí. Pre tých, ktorí vidia význam medzisektorovej spolupráce pre zvyšovanie kvality práce s mladými ľuďmi, ktorí chcú zmenu v myslení a prístupe k mladým. Hľadajú spôsoby a možnosti, ako mladých ľudí zaujať, či nadchnúť, ako sa k nim viac priblížiť a dať im priestor, aby mohli rozvíjať svoj potenciál. Aby sa firmy, školy, či organizácie, stávali čoraz viac  miestom, priateľským pre mladých ľudí.

„Výnimočnosť tohto podujatia je v tom, že prepája neziskový sektor práce s mládežou s biznis sektorom. Tým, že sa menia mladí ľudia, musí sa meniť aj spoločnosť a verejný život vo všetkých oblastiach. Konferencia sa nezameriava len na jednu oblasť, ale cieľom je vzájomne prepájať sektory verejného života a mimovládnych organizácií, ktorí chcú prinášať mladým ľuďom možnosti, aby mohli naplno rozvinúť svoj potenciál a tým zlepšovať úroveň vlastného fungovania, znižovať náklady a zvyšovať vlastnú efektivitu, či už na úrovni školy, firmy, alebo v organizáciách,“ hovorí Branislav Kožuch, predseda V.I.A.C.-Inštitútu pre podporu a rozvoj mládeže.

Registrácia spustená.

Program v prílohe.

YoDel - konferenciou o nových prístupoch k mladej generácii

Organizátor: V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže, www

Príloha: yodel-konferenciou-o-novych-pristupoch-k-mladej-generacii.pdf (250,99 kB)

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 20.2.2018 18:51

KomentárePracujem ... Pracujem ...