Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Katrande 2019TalianskoIkony 2019

Put TV Lux 2019

Kana 2019

Zmysluplná práca. Dopad v spoločnosti. Ako na to?

03.12.2018 18:30-20:00 Pondelok

Miesto konania: Bratislava, Dom QUO Vadis

Pozývame Vás na diskusiu v Dome Quo Vadis o práci, ktorá má zmysel. Diskusia bude v časti galéria. ,,Túžim robiť prácu, pre ktorú mi horí srdce – od námahy, výziev, nadšenia" - hovorí Maria.

Poznáš silu spoločenstva a chceš ju povýšiť na úroveň komunity? Dať šancu tým, ktorí ju nedostali? Máš rád sieťovanie? Chceš nadobudnúť kľúčové zručnosti, ktoré chýbajú na trhu práce a vedieť ich využiť v praxi? Chceš mať zmysluplnú prácu s reálnym dopadom? Využi svoj potenciál naplno a pomôž ho využiť aj iným.

Pozývame Vás na moderovanú diskusiu s mentorkou a šéfkou ambasádorského programu Teach For Slovakia - Máriou Leitnerovou. Vstup na podujatie je bezplatný, zaregistrujte sa tu: https://goo.gl/forms/imiNiXgvCu2gcdHv1

Mária Leitnerová študovala Ekonomická univerzita v Bratislave na Fakulta medzinárodných vzťahov a vo Fínsku. Pôsobila v diplomacii ako ekonomický atašé na British Embassy, Bratislava. Vo svojom voľnom čase sa venovala dobrovoľníctvu v Dobrovolnicka skupina Vrba, ako mentor VŠ študentov v Kolégium Antona Neuwirtha či v programe Tvoj Buddy. Je členkou Spoločenstvo Ladislava Hanusa (SLH). Túžba po zmysluplnej práci ju priviedla do Teach For Slovakia. U nášho partnera Slovenská sporiteľňa viedla workshop o dobrom plánovaní hodín pre zamestnancov, ktorí sa zúčastňujú rôznych vzdelávacích projektov pre deti, napríklad aj o finančnej gramotnosti. Viac prepojiť úsilie, výzvy a radosť z práce sa už asi nedá.
  Link na FB udalosť: https://www.facebook.com/events/262440921087587/ Vstup na podujatie je bezplatný, zaregistrujte sa tu: https://goo.gl/forms/imiNiXgvCu2gcdHv1

Zmysluplná práca. Dopad v spoločnosti. Ako na to?

Organizátor: www

Akciu pridal/a: Monika Hricakova, 29.11.2018 11:08

KomentárePracujem ... Pracujem ...