Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Kana 2023

Pobyt

Vianočná Janais v Prešove

19.12.2019 19:00-20:30 Štvrtok

Miesto konania: kino Scala, Prešov, Masarykova 7

Speváčka a skladateľka Janais pripravila aj tento rok pre svojich priaznivcov vianočné koncerty pod názvom VIANOČNÁ JANAIS. Už každoročne sú tieto koncerty trojjazyčné ako je trojjazyčný aj speváčkin vianočný album s rovnomenným názvom. Na koncerte zaznejú tradičné slovenské koledy, do slovenčiny speváčkou pretextované svetoznáme vianočné piesne, ale tiež jej autorské skladby ako Biela pieseň, Vianočná či Naveky. Janais dodáva svojim vianočným koncertom aj jemný závan duchovnosti, ktorá k významným kresťanským sviatkom prirodzene patrí.

Janais bude na koncertoch doprevádzať jej kapela v zložení: Tony Marko (klavír), Peter Kothaj (gitara a sprievodný spev), Jakub Kolesár (kontrabas a basgitara), Marián Karšay (bicie a perkusie) a Peter Fajta (husle).

Vstupné: 12 € - Ticketportal

---

Janais je slovenská skladateľka, textárka a interpretka spievajúca v slovenčine, angličtine a francúzštine. Vydala 4 štúdiové albumy - SVETABOJ (2009), EUFÓRIA (2013), VIANOČNÁ JANAIS (2015) a ILÚZIE (2018). Album Vianočná Janais získal nielen skvelé kritiky, ale aj zlatú platňu za predaj a to najlepšie z neho zaznieva každoročne na speváčkiných decembrových koncertoch.

Vianočná Janais v Prešove

Akciu pridal/a: Peter Kothaj, 29.10.2019 23:57

KomentárePracujem ... Pracujem ...