Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svaty Rochus

Svaty Morus

Kampaň Sviečka za nenarodené deti 2021+ ONLINE PRENOS

02.11.2021 0:00-23:59 Utorok

Miesto konania: Slovensko, celé

2. november sa blíži a Fórum života otvára kampaň, ktorou chce upriamiť pozornosť na každý jeden stratený život nenarodeného dieťaťa. Symbolom uctenia ich pamiatky je akt zapálenia sviečky, ku ktorému Vás všetkých pozývame. Tak ako po minulé roky budeme distribuovať sviečky prevažne do kostolov, ale aj do obchodov, kníhkupectiev a lekární… Sviečku za nenarodené deti budete môcť zapáliť aj virtuálne (presne tam sa objaví, kde zadáš adresu:) prostredníctvom stránky www.sviecka.forumzivota.sk .

Minulý rok, kedy pretrvávala pandemická situácia, neprial našej kampani. Avšak robili sme všetko preto aby sme mohli naďalej pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Tohtoročná kampaň je pre nás mimoriadne dôležitá a potrebujeme aj vašu pomoc, aby sme mohli pokračovať v našej činnosti. Ďakujeme všetkým, ktorí prispejú na našu zbierku a pomôžu tak tehotným matkám v núdzi a rodinám v problémoch.

Viac informácií o kampani: https://bit.ly/rozsvietme_slovensko

VÝZVA FÓRA ŽIVOTA:

Vytvorme spoločne 2. novembra jednú veľkú komunitu a zjednoťme sa v myšlienkach na nenarodené deti. Uctime si ich pamiatku zapálením sviečky. Môžeme tak spraviť vo svojich domovoch, na cintorínoch, pri pamätníkoch nenarodeným deťom, alebo zapálením virtuálnej sviečky.
Aby sme mohli všetci spolu zdieľať tento akt, pripravili sme online akciu „Rozsvieťme Slovensko, rozsvieťme kostol“, ktorá sa uskutoční 2.novembra 2021 od 19:00 – 22.00. V kostole v Rajeckých Tepliciach budeme fyzicky zapaľovať sviečky, ktoré vy zapálite virtuálne. Budeme vysielať živý prenos z kostola, ktorý budete môcť sledovať v rámci tohto podujatia.
Postup ako zapáliť virtuálnu sviečku je nasledovný: na stránke https://sviecka.forumzivota.sk/darovat/ zadáte názov mesta, kde bývate, a PSČ. Plameň sviečky sa rozhorí na akomkoľvek mieste na Slovensku    ale aj v zahraničí  .
Tešíme sa na Vás

Kampaň Sviečka za nenarodené deti 2021+ ONLINE PRENOS

Organizátor: ++421 915 746496, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 21.10.2021 18:08

KomentárePracujem ... Pracujem ...