Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svaty Rochus

Svaty Morus

Konzervatívny summit

20.09.2021 9:00-21:00 Pondelok

Miesto konania: Historická budova Národnej rady, Bratislava, Župné námestie

Prvým cieľom konzervatívneho summitu je priviesť do Bratislavy európske konzervatívne osobnosti z politiky a kultúry, aby nám ponúkli inšpiráciu a pomohli prehĺbiť poznanie našich koreňov a spoločensko-politických princípov, ktoré sa od nich odvodzujú.

Druhým cieľom konzervatívneho summitu je vytvoriť priestor a zázemie na stretnutie konzervatívnych lídrov Slovenska z oblasti politiky, cirkví, občianskej spoločnosti, akadémie, biznisu, kultúry a médií. V situácii, keď v Európe čelíme silnejúcim snahám vytlačiť posledné zbytky kresťanského dedičstva na spoločenský okraj, je potrebné usilovať sa o spoluprácu a jednotu v podstatných veciach. Konzervatívny summit má nadstranícky charakter a je jedinečnou príležitosťou na budovanie dobrých vzťahov a atmosféry spolupráce v konzervatívnom spektre.

Tretím cieľom summitu je podporiť odhodlanie a odvahu presadzovať konzervatívne hodnoty. To, že dnes kresťanský pohľad na život a človeka čelí ekonomicko-politicko-mediálnej presile v Európe, nie je dôvod na rezignáciu, ale naopak na plnšie uvedomenie si poslania rozvíjať a chrániť kresťanské dedičstvo.

 

Viac info nájdete tu.

Konzervatívny summit

Organizátor: www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 15.9.2021 19:48

KomentárePracujem ... Pracujem ...