Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svaty Rochus

Svaty Morus

Otvorená STREDA na R17 - Michal Steiner & Mário Tomášik

02.06.2021 18:40-20:15 Streda

Miesto konania: Bratislava, Rožňavská 17

Priatelia, 2.júna otvárame Stredu pre verejnosť! Bratislava sa dostala do žltej pandemickej farby a tešíme sa, že sa budeme môcť opäť s vami stretnúť a vidieť.

Začíname sériu 4 prednášok na tému Závisti. Aj vy sa stretávates tým, že niekto závidí druhému nejaký životný post, majetok, životného partnera alebo životné okolnosti?

Možno niekedy aj my sami druhým závidíme ich život. Keby bola závisť šport a organizovali by sa v nej majstrovstvá sveta, Slovensko by zrejme prinieslo medailu často. Nedajme sa však oklamať, lebo závisť je diablov nástroj. Poďme spolu hovoriť o tejto téme, odkryť ju od podlahy a potom nabrať nový smer v našich životoch. Keď sa zmeníme my sami k lepšiemu, zmení sa k lepšiemu aj život na Slovensku.

Najbližšiu stredu nás vo chválach povedie Michal Steiner a slovom nás povzbudí Mário Tomášik. Téma jeho prednášky bude Závisť - nástroj diabla. Naďalej budeme Stredu aj streamovať.

Link na stream bude na YouTube aktivovaný v stredu 2. 6. 2021 o 18:40:

https://www.youtube.com/c/SpolocenstvoMartindom/live  

"Bez prestania sa modlite, pri všetkom vzdávajte vďaky, lebo to je Božia vôľa v Kristovi Ježišovi pre vás!" 1 Sol 5:17-18

 

 

Otvorená STREDA na R17 - Michal Steiner & Mário Tomášik

Organizátor: Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina, www

Akciu pridal/a: Eva Hrešková, 27.5.2021 09:24

KomentárePracujem ... Pracujem ...