Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svaty Rochus

Svaty Morus

MISIJNÉ PRÁZDNINY 2021 V TRENČÍNE

19.07.2021 16:00 - 23.07.2021 12:30

Miesto konania: Slovensko, Trenčín

Pozývame mladých vo veku od 14 do 20 rokov na Misijné prázdniny. Letný tábor pre tínedžerov sa koná od 19. do 23. júla v Trenčíne.

Ak chceš prežiť čas naplnený radosťou, spiritualitou, obohatiť sa o nové kultúrne poznatky, stretnúť mladých z rôznych kútov Slovenska neváhaj a už dnes začni plánovať účasť na Misijných prázdninách. (https://www.misijneprazdniny.sk/)

    Každý deň je na tábore slávená spoločná svätá omša s misijnými prvkami a mladým je neustále k dispozícii kňaz, či už na svätú spoveď alebo duchovný rozhovor. Neoddeliteľnou súčasťou misijných prázdnin je aj šport, turistika, tanec, hry a zaujímavé prednášky. V programe nechýba ani služba – konkrétny skutok pomoci pre miestne spoločenstvo, farskú komunitu, obyvateľov mesta, kde sa Misijné prázdniny konajú, alebo špecifickú marginalizovanú skupinu.

Ak chceš vidieť viac – pozri si fotogalérie z posledných ročníkov tu: https://www.misijneprazdniny.sk/galeria/

      A neboli by to skutočné Misijné prázdniny, ak by medzi nás nezavítali misionári a misionárky, ktorí majú skutočnú skúsenosť so zámorskými misiami.

      Cieľom misijných prázdnin je ponúknuť mladým ľuďom na celom Slovensku kvalitný čas plný nových zážitkov, priateľstiev a radosti, aby spoznávali svoju misiu v tomto svete a nebáli sa ísť tam, kam ich volá milujúci Boh.

     Ak chceš prežiť týždeň naplnený radosťou a duchovnom, obohatiť sa o nové kultúrne poznatky, stretnúť mladých ľudí z rôznych kútov Slovenska a získať nových priateľov, neváhaj a už dnes začni plánovať svoju účasť na misijných prázdninách. My sa na Teba tešíme!

Registrácia tu: https://www.misijneprazdniny.sk/registracia/

MISIJNÉ PRÁZDNINY 2021 V TRENČÍNE

Organizátor: Verbisti, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 4.6.2021 11:28

KomentárePracujem ... Pracujem ...