Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svaty Rochus

Svaty Morus

Otvorená STREDA na R17 - Mária Škovierová & Richard Štefák

16.06.2021 18:40-20:15 Streda

Miesto konania: Bratislava, Rožňavská 17

Priatelia,tešíme sa, že vás môžeme znovu pozvať k nám na Stredu na R17 OSOBNE! Verejné live streamy budeme vysielať už len raz za mesiac, takže ak sa chcete s nami modliť, príďte na Rožňavskú 17, každú stredu o 18:40 h.

Najbližšiu stredu nás vo chválach povedie Mária Škovierová (Komunita Eben Ezer, Modlitebný dom Elaion) a slovom nás povzbudí Richard Štefák (riaditeľ Ver.sk). Celý mesiac jún na Stredách hovoríme o ZÁVISTI.

Aj vy sa stretávate s tým, že niekto závidí druhému nejaký životný post, majetok, životného partnera alebo životné okolnosti?

Možno niekedy aj my sami druhým závidíme ich život. Keby bola závisť šport a organizovali by sa v nej majstrovstvá sveta, Slovensko by zrejme prinieslo medailu často. Nedajme sa však oklamať, lebo závisť je diablov nástroj. Poďme spolu hovoriť o tejto téme, odkryť ju od podlahy a potom nabrať nový smer v našich životoch. Keď sa zmeníme my sami k lepšiemu, zmení sa k lepšiemu aj život na Slovensku.

Tešíme sa na spoločný čas!

"Bez prestania sa modlite, pri všetkom vzdávajte vďaky, lebo to je Božia vôľa v Kristovi Ježišovi pre vás!" 1 Sol 5:17-18

 

 

 

Otvorená STREDA na R17 - Mária Škovierová & Richard Štefák

Organizátor: Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina, www

Akciu pridal/a: Eva Hrešková, 8.6.2021 10:56

KomentárePracujem ... Pracujem ...