Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svaty Rochus

Svaty Morus

TRPEZLIVOSŤ V UTRPENÍ – online pôstna duchovná obnova

20.03.2021 17:00 - 21.03.2021 19:30

Miesto konania: online, Slovensko, Online

Drahí mladí priatelia, v tomto pôstnom čase pre vás pripravujeme dvojdňovú online pôstnu duchovnú obnovu na tému „Trpezlivosť v utrpení“ na Facebooku ACM. Duchovnú obnovu bude viesť o. Ján Kulan, moderátor ACM.

Duchovná obnova začne v sobotu 20.03.2021 o 17:00 hod. zamyslením nad aktuálnym prežívaním telesného i psychického utrpenia a bolesti v živote človeka aj v dnešnej covidovej dobe a hľadaním odpovedí, ako ho môže človek dnes trpezlivo zvládnuť a tak aj dôstojne prežiť. Po samotnom zamyslení bude nasledovať meditácia nad biblickým textom a jeho aktualizácia pre dnešok. Počas duchovnej obnovy bude možné klásť otázky k danej téme prostredníctvom aplikácie sli.do alebo sa môžu vopred poslať na adresu premladez@gmail.com

Duchovná obnova bude pokračovať v nedeľu 21.03.2021 o 17:00 hod. online eucharistickou adoráciou za všetkých mladých, no najmä za chorých a trpiacich v dnešnom svete i za dar trpezlivosti pre nich. Počas adorácie bude možné napísať úmysly, za ktoré sa bude modliť počas adorácie, tiež prostredníctvom aplikácie sli.do alebo sa môžu vopred poslať na adresu premladez@gmail.com Ste srdečne pozvaní!

TRPEZLIVOSŤ V UTRPENÍ – online pôstna duchovná obnova

Organizátor: Arcidiecézne centrum pre mládež (ACM Košice), www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 18.3.2021 12:25

KomentárePracujem ... Pracujem ...