Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svaty Rochus

Svaty Morus

Webinár SEMENÁR - 1. diel

11.03.2021 18:00-19:30 Štvrtok

Miesto konania: Slovensko, Online

V rámci iniciatívy Kresťan na vidieku pre Vás pozývame na sériu seminárov pod názvom SEMENÁR, počas ktorej sa postupne naučíte, ako si dopestovať vlastné kvalitné semená zeleniny. KEDY: prvé online stretnutie sa uskutoční vo ŠTVRTOK 11.3.2021 o 18:00 hod. KDE: webinár bude vysielaný cez YouTube kanál Kresťan na vidieku online, naživo, link bude dostupný aj na Facebooku. PRIHLÁSENIE: https://lnk.sk/kdn0
Na Váš email Vám zašleme link na pripojenie k webináru. VSTUPNÉ: webinár nie je spoplatnený, pretože chceme, aby sa dobré veci šírili medzi ľuďmi. Radi však privítame Váš dobrovoľný príspevok v akejkoľvek sume na číslo účtu Fóra kresťanských inštitúcií SK0902000000001997279158 - s poznámkou pre prijímateľa "KNV". 1. TÉMA - Prečo pestovať vlastné semienka? A ako na to? Prečo vôbec pestovať vlastné semienka, keď sa dnes dajú ľahko kúpiť? Prečo sa vôbec trápiť, dávať si prácu naviac?
Okrem ekonomických výhod Vám predstavíme aj mnohé ďalšie, ktoré vás motivujú nekupovať si to, čo nám Boh chce dávať zadarmo. Čo hovorí Biblia o semenách? A čo nás nimi chce naučiť Boh?
Na čo všetko treba myslieť už pri výseve semien a výbere odrôd? A ako vlastne začať, keď semená nemáme z vlastných záhrad, od rodičov či susedov?
Veríme, že Vám už na prvom stretnutí odpovieme na všetky tieto otázky a motivujeme Vás vstúpiť do dobrodružstva semenárenia! SEMENÁR - SÉRIA SEMINÁROV SEMENÁR bude pozostávať z viacerých stretnutí počas celého vegetačného roka, kde si budeme hovoriť všetko od teórie genetiky až po praktické návody a rady, ako dopestovať vlastné semená. Tiež sa budeme venovať aj generatívnemu množeniu ovocných a okrajovo aj lesných drevín. Počas týchto stretnutí zistíte, že semenárenie je celá veda a nie je také jednoduché, ako sa na pohľad môže zdať, no naši lektori Vás prevedú celým vegetačným rokom a spoločne to zvládneme. Zistíte, že na zvládnutie tejto vedy napokon stačí sedliacky rozum - naši lektori Vám iba pripomenú, na čo treba myslieť a ako rozumieť procesom súvisiacim so semienkami. A zrazu spoznáte, že ste sa nestali iba SEMENÁRMI, ale aj ŠĽACHTITEĽMI. SEMENÁROM nás budú sprevádzať zanietení pestovatelia Peter Lazorík a Tomáš Abel.

Webinár SEMENÁR - 1. diel

Organizátor: Fórum kresťanských inštitúcií, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 5.3.2021 12:26

KomentárePracujem ... Pracujem ...