Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

DR Sutaz

Pobyt

Zaex Krestanstvo

Kana 2021

SSV 2%

72 HODÍN - POSIELA NÁS NEBO

24.05.2019 15:00 - 26.05.2019 19:00

Miesto konania: Slovensko, celé

Srdečne Vás pozývame stať sa súčasťou veľkého dobrovoľníckeho činu. Ide o to, aby sa v dátume 24. - 26. mája 2019 zapojilo do dobrovoľníckej činnosti čo najviac ľudí - organizácii, spoločenstiev, komunít, ... Hlavná myšlienka sa nesie v duchu: ,,POSIELA NÁS NEBO.”

Nebo posiela aj teba... Poď urobiť veľkú vec aj v malom skutku.

Prostredníctvom tejto kampane chceme, aby sa v danom dátume na Slovensku angažovalo čo najviac mladých ľudí v dobrovoľníckej činnosti. Chceme oživiť svedectvo slúžiacich mladých pre slovenskú spoločnosť. Chceme vyzývať a apelovať na to, aby sa mladí ľudia nebáli a nehanbili, žili sociálne a prinášali zmenu do tohto sveta.

Pozývame Vás spojiť sa na rôznych miestach Slovenska a priniesť svojou dobrovoľníckou činnosťou pomoc a svedectvo. Dobrovoľnícka činnosť môže byť rôzna, nie sú stanovené presné pravidlá, ako má vyzerať. Zorganizujte túto činnosť v rámci vášho stretka alebo si vytvorte priestor na akúkoľvek inú činnosť. (Tábor pre deti, zbieranie odpadkov v lese, návšteva seniorov v dome dôchodcov...) Možností je veľa, dôležité je sa len rozhodnúť, zorganizovať a ísť do toho.

Tak čo, idete do toho ? Formulár pre prihlásenie: http://www.zmenme.to/ponuka/86/72-hodin-registracia

Ďakujeme za ochotu a otvorenosť pre zmenu.

72 HODÍN - POSIELA NÁS NEBO

Organizátor: V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže, www

Akciu pridal/a: Stanislava Dragošeková, 20.5.2019 12:39

KomentárePracujem ... Pracujem ...