Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svata ikona

Seminar o. Maretta Zbav nas zleho I 2020

Bratislavské Hanusove Dni Life (BHD Life)

17.09.2015 16:00 - 19.09.2015 16:30

Miesto konania: Pisztoryho palác,, Bratislava, Štefánikova 25

Bratislavské Hanusove dni (BHD) sú jedinečný mestský akademický festival, ktorý predstavuje širokej verejnosti, no najmä mladým, kritický pohľad na súčasnú kresťanskú kultúru. 
V programe festivalu sa odráža rôznorodosť tém a formátov – diskusií, prednášok, kultúrnych a umeleckých podujatí. V apríli tohto roku sa konal už jeho 4. ročník.

V septembri sa organizátori týždenného BHD rozhodli usporiadať jeho špeciálne 3-dňové vydanie, tentoraz s podtitulom „Life“. Reagujú tak na spoločenskú diskusiu v otázke hodnoty ľudského života a úcty k telu.

Prostredníctvom prednášok, diskusií, filmov a literatúry BHD Life predstaví inšpiratívnych hostí a témy z oblastí politiky, medicíny, filozofie a práva. Poctivou diskusiou a s rešpektom k opačnému názoru chcú prispieť k nachádzaniu spoločných východísk. 

Trojdňový festival je organizovaný členmi Spoločenstva Ladislava Hanusa (SLH), ktoré sa v poslednom čase zviditeľnilo projektom na pomoc utečencom Kto pomôže?. Festival BHD Life sa koná pri príležitosti Národného pochodu za život (20. 9.), od ktorého je nezávislý a je zaradený do jeho sprievodného programu. 

Bližšie informácie o podujatí a eventoch: http://www.bhd.sk/

Bratislavské Hanusove Dni Life (BHD Life)

Príloha: bratislavske-hanusove-dni-life-bhd-life.pdf (252,76 kB)

Akciu pridal/a: Barbara Miriam Nováková, 7.9.2015 13:51

KomentárePracujem ... Pracujem ...