Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Libellus

Pobyt

SSV 2 percenta

Bezhranicna Medzugorje

Svata ikona

Seminar o. Maretta Zbav nas zleho I 2020

Deň ku cti svätého Michala Archanjela s pátrom Ivanom Barusom

08.10.2018 15:00-20:00 Pondelok

Miesto konania: Veľká sála exercičného domu v Pútnickom dome, Marianka, Námestie 4. apríla 2/20

Uzdravenie z rán a dôsledkov neprijatia, nelásky a nečistoty u jednotlivcov, v manželstvách a rodinách a cesta ku skutočnej láske a celistvosti človeka

V pondelok 8.10.2018 o 15:00 hod. vás pozývame do Marianky na modlitbové stretnutie zamerané na prehĺbenie viery, posilnenie nádeje a lásky, na posvätenie a pomoc pastierom Cirkvi, manželstvám i rodinám, získanie informácií o duchovnom živote a na uzdravenie duše i tela a oslobodenie od vplyvov Zlého.

Program:

15:00 moderovaná eucharistická adorácia (Korunka Božieho milosrdenstva, pobožnosť krížovej cesty, prosba o uzdravenie, oslobodenie, pretvorenie a posvätenie, svätý ruženec)

17:30 záverečné eucharistické požehnanie

18:00 svätá omša (celebruje páter Ivan Barus)

19:15 požehnanie náboženských predmetov, obnova krstných sľubov, modlitba za uzdravenie duše i tela

20:00 záver

Pozývame vás prísť zložiť svoje starosti, ťažkosti a trápenia a nájsť Boží pokoj, svetlo, rozlišovanie, múdrosť, nádej, lásku, pozdvihnutie srdca, oslobodenie od závislostí a nerestí, posilu v pokušeniach, uzdravenie zo zranení duše i tela a oslobodenie od vplyvov a pút Zlého.

Povzbudzujeme vás k tomu, aby ste prichádzali na tieto stretnutia s Pánom dobre a úprimne vyspovedaní a vopred pripravení na prijatie Božej milosti modlitbou k Pánovi a Matke Božej. Ich cieľom totiž nie je jednorazová automaticky pôsobiaca pomoc, ale vybudovanie si hlbšieho a trvalého vzťahu so živým Bohom.

Doprava:
Vlastným autom alebo medzimestskou dopravou Bratislava - Marianka (kliknite na link pre zobrazenie cestovného poriadku).

Organizátorom podujatia je občianske združenie Priatelia svätej Veroniky Giuliani. Informácie o podobných duchovných podujatiach nájdete na internetovej stránke www.psvg.sk

Deň ku cti svätého Michala Archanjela s pátrom Ivanom Barusom

Príloha: den-ku-cti-svateho-michala-archanjela-s-patrom-ivanom-barusom.pdf (161,07 kB)

Akciu pridal/a: František Bakyta, 8.9.2018 16:02

KomentárePracujem ... Pracujem ...