Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

KNV Konferencia

Pobyt

SAFI 2020

Svata ikona

Deň modlitieb a pôstu za Slovensko

06.03.2019 0:00-23:59 Streda

Miesto konania: Slovensko, Slovensko, -

Pri príležitosti nedávneho smutného výročia 1 roku od vraždy novinára Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej sa ako občania zamýšľame nad stavom a smerovaním našej krajiny. Spoločnosť stráca cit pre to, čo znamená spravovanie krajiny a služba občanom. Korupciu, podvody a vraždu novinára odmietame akceptovať ako normálne.

Ako kresťania si uvedomujeme, že Boh je najvyššia autorita a od neho vychádzajú všetky hodnoty. Preto sa chceme v tento deň zastaviť, vzdať úctu Bohu, konať pokánie, prosiť o uzdravenie rany, ktorú spôsobila poprava novinára a o Božie požehnanie pre krajinu, v ktorej žijeme.

Pozývame teda jednotlivcov - sestry a bratov, skupiny, zbory, zhromaždenia, spoločenstvá, farnosti, stretnutia kresťanov, aby sa zapojili 3 krokmi:
- ÚCTA: vzdali úctu Bohu, vyvýšili ho,
- POKÁNIE: pokorili sa, uznali vlastné poklesky a odprosovali za hriechy krajiny.
- MODLITBA: žehnali Slovensku a prosili o zdravé srdce krajiny.

Zapojte sa aj vy
- ako jednotlivci v Deň modlitieb a pôstu 6. 3. 2019 osobnou modlitbou a pôstom,
- ako skupina kresťanov spoločnou modlitbou v tento deň
- ako zhromaždenie, zbor, spoločenstvo, farnosť,... - zapojením prvkov spoločnej modlitby a pokánia do zhromaždenia/nedeľných bohoslužieb.

V Bratislave sa v Deň modlitieb a pôstu v stredu 6. 3. 2019 uskutočnia spoločné modlitby o 19.30 h. v kostole Bratskej jednoty baptistov na adrese Palisády 27.

Info: www.denmodlitieb.sk Pridajte sa https://www.facebook.com/events/334653193846627/

Inšpiruje nás biblický citát: Ak sa ľud, ktorý sa volá mojím menom, skloní a bude sa modliť, bude hľadať moju tvár a odvráti sa od svojich zlých ciest, ja vypočujem z neba, odpustím ich vinu a ich zem uzdravím. (por. 2 Krn 7, 13-14)

Deň modlitieb a pôstu za Slovensko

Akciu pridal/a: Andrej Kmeto, 1.3.2019 23:31

KomentárePracujem ... Pracujem ...


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/www/www.vyveska.sk/_admin/session) in Unknown on line 0