Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Svata ikona

Seminar o. Maretta Zbav nas zleho I 2020

Duchovná obnova v Svätej zemi s otcom exorcistom Jozefom Marettom

07.05.2015 0:01 - 14.05.2015 23:59

Miesto konania: Jeruzalem, Svätá Zem

V dňoch 7.5.2015 až 14.5.2015 sa uskutoční duchovná obnova v Svätej zemi s otcom exorcistom Jozefom Marettom. Sprievodcom zájazdu bude ICLic. Mgr. Miroslav Labač. Cena pútnického zájazdu je 670 Euro.

Viac informácií a možnosť prihlásenia: Miriam Kuzárová, miriam@aletea.sk, 0903 533 584

Rámcový program pútnického zájazdu:

1.deň:
odchod autobusom z Prešova a Bratislavy na letisko do Budapešti, s nasledným odletom do Tel Avivu . Transfer autobusom do Betlehema, večera a nocľah.

2.deň: Téma dňa : Božia láska
po raňajkách prehliadka Betlehema - bazilika Narodenia Ježiša Krista, Pole pastierov, jaskyňa Mlieka. Popoludní návšteva Ain Karem, návšteva miesta narodenia Jána Krstiteľa a miesta Navštívenia Panny Márie u Alžbety. Večera a nocľah v Betleheme.

3.deň: Téma dňa : Hriech
po raňajkách prehliadka Betánie - Lazarov hrob. Prechod Júdskou púšťou, návšteva Jericha, Mŕtveho mora s možnosťou kúpania. Popoludní fakultatívny výlet na Massadu a do Qumránu. Večera a nocľah v Betleheme.

4.deň: Téma dňa : Spása v Ježišovi Kristovi
po raňajkách prehliadka Nazareta - baziliky Zvestovania, Kostola sv. Jozefa, miesta prvého zázraku v Káne Galilejskej, kde si manželia môžu obnoviť manželské sľuby. Výstup taxíkom na horu Tábor, prehliadka kostola Premenenia Pána. Večera a nocľah v Nazarete /Tiberias/.

5.deň: Téma dňa : Uver a obráť sa
po raňajkách odchod ku Genezaretskému jazeru: hora Blahoslavenstiev, Kafarnaum - dom sv. Petra, Tabgha - miesto zázračného rozmnoženia chlebov a rýb, miesto Primátu sv. Petra. Pri jazere možnosť zakúpenia obedu tradičnej ryby sv. Petra. Návšteva Jardenitu /rieka Jordán/ - obnovenie krstných sľubov. Večera a nocľah v Betleheme.

6.deň: Téma dňa : Svätý Duch
po raňajkách odchod autokarom do Jeruzalema. Prehliadka mesta - Betfage, návšteva Olivovej hory - prehliadka kostola Pater Noster - Otčenáš, návšteva Dominus Flevit, miesta, kde Pán Ježiš plakal nad Jeruzalemom. Prehliadka Getsemanskej záhrady, baziliky Agónie /smrteľného zápasu Pána Ježiša/, kostola Hrobu Panny Márie. Prechod k Múru nárekov, kostol Galicantu, Hora Sion – Večeradlo a bazilika Usnutia Panny Márie. Večera a nocľah v Betleheme.

7.deň: Téma dňa : Cirkev ako spoločenstvo
po raňajkách odchod autokarom do Jeruzalema, prehliadka Starého mesta. Krížová cesta - Via Dolorosa, bazilika Božieho hrobu na Kalvárii - Golgote. Večera a nocľah v Betleheme.

8.deň: Téma dňa : Máme miesto v nebi
Po raňajkách odchod autokarom do Jeruzalema na Olivovú horu - kostol Nanebovstúpenia Pána /sviatok Nanebovstúpenia Pána/. Popoludní nášteva Abu Gosh /Emmaus/. Odchod na letisko do Tel Avivu s následným odletom. Po prílete odchod autobusom na Slovensko.

Duchovný program je spojený s každodennou svätou omšou a prednáškami otca Jozefa Marettu.

Otec Jozef Maretta je známy a obľúbený slovenský exorcista. Pre viac informácií si môžete nájsť články a videá s otcom Marettom a tiež je možné sa prihlásiť na jeho víkendový seminár Zbav nás zlého.

Viac informácií a možnosť prihlásenia: Miriam Kuzárová, miriam@aletea.sk, 0903 533 584

 

Cena: 670,- EURO, v cene je zarátané:

  • letenka, letiskové a palivové príplatky
  • 7x ubytovanie s polpenziou v 2 – 3 lôžkových izbách so soc. zariadením
  • doprava vo Svätej zemi klimatizovaným autobusom
  • odborný sprievodca – kňaz
  • pri kolektívoch nad 40 účastníkov poskytujeme autobusovú dopravu na letisko a späť - ZDARMA

V cene nie je zarátané: Obslužné a vstupy podľa programu, taxík na Horu Tábor, čo predstavuje sumu 70,- USD (platí sa priamo sprievodcovi vo Sv.Zemi). komplexné cestovné poistenie 18 Euro (2,25 Eur/1 deň)

Upozornenie!
Ceny sú kalkulované pri kurze 1 EUR = 1,4 USD. Pri pohybe kurzu o 5% si vyhradzuje cestovná kancelária právo na úpravu ceny. Platnosť cestovného pasu ešte 6 mesiacov po návrate!

Duchovná obnova v Svätej zemi s otcom exorcistom Jozefom Marettom

Akciu pridal/a: Tomas Kuzar, 2.12.2014 21:37

KomentárePracujem ... Pracujem ...