Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pisanie ikon

Pobyt

Kana 2021

Konferencia o mládeži - Predstavenie dokumentu Christus vivit

26.06.2019 9:00-16:30 Streda

Miesto konania: Badín, Kňazský seminár sv. Františka Xaverského

Dňa 26.06.2019 sa v priestoroch Kňazského seminára sv. Františka Xaverského v Badíne pod záštitou Konferencie biskupov Slovenska, Rady pre mládež a univerzity KBS a neziskovou organizáciou Kanet, n.o., uskutoční konferencia s názvom: Predstavenie posynodálnej apoštolskej exhortácie Christus vivit, ktorá je určená pre pracovníkov s mládežou.

Hosťami konferencie budú dvaja slovenskí účastníci synody: J. E. Mons. ThDr. Ján Babjak SJ, PhD. prešovský arcibiskup metropolita a J. E. Mons. ICDr. Stanislav Zvolenský, PhD, bratislavský arcibiskup metropolita. Dokument nám predstavia Doc. ThDr. Tomáš Galis, PhD., žilinský biskup a predseda Rady pre mládež a univerzity a kňazi venujúci sa pastorácií mládeže don Ján Holubčík (delegát za pastoráciu mládeže Saleziáni dona Bosca, riaditeľ festivalu Lumen, predseda DOMky), vdp. Mgr. Branislav Kožuch (Správca Oravského centra mládeže, predseda o.z. VIAC), vdp. ThLic. Andrej Darmo, PhD. (bývalý riaditeľ Diecézneho centra mládeže Maják) a mnohí iní.

Na konferencii sa predstaví dokument Christus vivit, vytýčia sa niektoré konkrétne témy inšpirované dokumentom a vytvoria sa pracovné skupiny, kde budeme hľadať odpovede na výzvy súčasnej doby pre pastoráciu mládeže, ktoré nám dokument predkladá.

Pri registrácii vopred: 5€ s možnosťou objednať si obed.
Pri registrácií na mieste: 5€ bez možnosti obeda.

Registrácia:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeP8_Jzt-47IY213LwM7cHXGdfIL5zMNssTX_0m8dHkbUn0vg/viewform

Konferencia o mládeži - Predstavenie dokumentu Christus vivit

Akciu pridal/a: Matus rein, 21.6.2019 11:35

KomentárePracujem ... Pracujem ...


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/data/www/www.vyveska.sk/_admin/session) in Unknown on line 0