Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

CW Time Management

Pobyt

Pisanie ikon

Manželské stretnutia seniorov

25.08.2019 16:00 - 31.08.2019 13:30

Miesto konania: Liptovská Osada, Rekreačné zariadenie Škutovky

Letný kurz „Manželské stretnutia 2019“ organizuje Občianske združenie Manželské stretnutia so sídlom v Trenčíne. Je určený pre manželov, ktorí žijú v riadnom manželstve, ktoré nie je uzavreté v rozpore s kresťanskou morálkou.

Celý kurz je zameraný na prehĺbenie, posilnenie i ozdravenie vzťahov medzi manželmi. Účastníci absolvujú cyklus prednášok na témy: Krízy v manželstve a ničitelia lásky; Kresťanské manželstvo, priority, druhy lásky; Zdravé sebavedomie; Odpustenie; Rozdiely medzi mužom a ženou; Vyjadrovanie pocitov manželov; Základy komunikácie; Vedenie dialógu medzi manželmi; Napĺňanie potrieb manželov; Sexualita a Pozornosti - prejavy lásky. Je potrebné zúčastniť sa celého kurzu od začiatku až do konca.

Po každej prednáške je práca v malých skupinkách. Tu sa počas celého týždňa stretajú tie isté tri alebo štyri manželské páry a témy navodené prednáškami rozoberajú prakticky z pohľadu ich vlastného manželského života. Témy prednášajú manželské páry, ktoré teoretické poznatky bohato dopĺňajú vlastnými svedectvami zo svojho manželského života. Kurz vedú veriaci laici. Na kurze sú prítomní aj katolícki kňazi, ktorí sú okrem denného slávenia svätej omše účastníkom k dispozícii na osobné rozhovory. Kurz môže mať teda pre účastníkov aj duchovný rozmer.

Viac info v prílohe.

Manželské stretnutia seniorov

Príloha: manzelske-stretnutia-seniorov.pdf (258,58 kB)

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 5.2.2019 15:59

KomentárePracujem ... Pracujem ...