Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

12 (detský gospelový muzikál) v Piešťanoch

24.02.2024 16:00-17:30 Sobota

Miesto konania: Piešťany, kostol sv. Štefana Kráľa

Nový autorský gospelový muzikál v podaní súboru Podzámok z Bolerázu a speváckeho zboru SiNaj si môžete pozrieť naživo aj v Piešťanoch. Hudbou a spevom sa rozoznie Kostol svätého Štefana, kráľa na konci februára v sobotu  24. 2. 2024 o 16:00.

Po vydarenej domácej premiére v Boleráze (25. 11. 2023)  a repríze v Trnave (28. 1. 2024) pripravili deti, mládež ale aj dospelí ďalšiu reprízu v Piešťanoch. Naživo si tak môžete pozrieť nové a originálne spracovanie na tému biblického symbolického čísla dvanásť.  

Malá Thalita sa spolu s ďalšími deťmi dozvie, že do mesta príde významný človek. Človek, ktorého sprevádza dvanásť apoštolov a kam príde, dejú sa zázraky. Počas oslavy svojich dvanástich narodenín však náhle ťažko ochorie. Zástupom davu ľudí, ktoré sprevádza proroka, sa pretlačí žena v nádeji, že na jej uzdravenie stačí jediný dotyk. Poprosiť o pomoc prichádza aj otec, ktorému umrela jediná dcéra – Thalita.

Muzikál má dve dejstvá, dvadsaťštyri piesní vo viac ako hodine nepretržitého spevu a hudby. Výnimočný je, že prebieha takmer bez dialógov a radí sa tak k odkazu veľkým dielam ako Jesus Christ Superstar či Jozef a jeho pestrofarebný plášť. Pod muzikálom sú podpísaní autorsky Juraj Gonšor a Veronika Cenknerová, ktorí vedú deti a mládež pod hlavičkou OZ Podzámok.

Srdečne vás teda pozývame do Kostola svätého Štefana, kráľa zažiť krásne, úprimné a energické predstavenie pôvodného autorského hudobného divadla pre malých aj veľkých. Vstupné je dobrovoľné.

12 (detský gospelový muzikál) v Piešťanoch

Akciu pridal/a: Juraj Gonšor, 6.2.2024 18:40

KomentárePracujem ... Pracujem ...