Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Noe

Vianočná Janais v Bratislave

17.12.2019 19:00-20:30 Utorok

Miesto konania: Dom kultúry Dúbravka, Bratislava, Saratovská 2A

Speváčka a skladateľka Janais pripravila aj tento rok pre svojich priaznivcov vianočné koncerty pod názvom VIANOČNÁ JANAIS. Už každoročne sú tieto koncerty trojjazyčné ako je trojjazyčný aj speváčkin vianočný album s rovnomenným názvom. Na koncerte zaznejú tradičné slovenské koledy, do slovenčiny speváčkou pretextované svetoznáme vianočné piesne, ale tiež jej autorské skladby ako Biela pieseň, Vianočná či Naveky. Janais dodáva svojim vianočným koncertom aj jemný závan duchovnosti, ktorá k významným kresťanským sviatkom prirodzene patrí.

Koncert v Bratislave obohatí skvelý multiinštrumentalista Peter Luha a mladá talentovaná herečka Zuzana Kraváriková, známa zo seriálu Oteckovia, či z televíznej show Tvoja tvár znie povedome. Janais bude na koncertoch doprevádzať jej kapela v zložení: Tony Marko (klavír), Peter Kothaj (gitara a sprievodný spev), Jakub Kolesár (kontrabas a basgitara), Marián Karšay (bicie a perkusie) a Peter Fajta (husle).

Vstupné: 13 € - Ticketportal

---

Janais je slovenská skladateľka, textárka a interpretka spievajúca v slovenčine, angličtine a francúzštine. Vydala 4 štúdiové albumy - SVETABOJ (2009), EUFÓRIA (2013), VIANOČNÁ JANAIS (2015) a ILÚZIE (2018). Album Vianočná Janais získal nielen skvelé kritiky, ale aj zlatú platňu za predaj a to najlepšie z neho zaznieva každoročne na speváčkiných decembrových koncertoch.

Vianočná Janais v Bratislave

Akciu pridal/a: Peter Kothaj, 29.10.2019 23:53

KomentárePracujem ... Pracujem ...