Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Aletea Vianoce 2020

TV Lux Kniha

Svata ikona

DOBROqvBAZÁR s blogerkou Erikou

28.11.2019 18:00-20:00 Štvrtok

Miesto konania: Bratislava, Dom QUO Vadis, Bratislava, Dom Quo Vadis, Veterná 1

Čo určuje štýl? Móda? Trendy? Cena? Blogerka Erika vraví, že podstatná je fantázia, chuť skúšať nové veci a odvaha vyšliapať si vlastnú cestu. O tom všetkom, ale najmä o jej nakupovaní v second handoch s presvedčením, že Štýl nemá cenovku sa s Vami porozpráva 28. 11. 2019 o 18.00.

Na instagrame poznáte https://www.instagram.com/styl_nema_cenovku/

https://vstrednomveku.sk

Pozývame Vás na DobroQVbazár, kde si môžete prísť vybrať štýlový kúsok garderóby, ktorý zároveň aj pomôže. Výťažok z bazára je vždy venovaný na dobrú vec - podporu konkrétnej rodiny v núdzi. Oblečenie si môžete za dobrovoľný príspevok vybrať.

Ak chcete oblečenie darovať - treba ho priniesť vždy len v poslednú stredu v mesiaci, od 18 h. Preberieme to a nevhodné kúsky si ako prinášajúci musíte odniesť sám. Budeme vďační za pekné, čisté a nositeľné oblečenie.  Ďakujeme.

Bazár funguje na dobrovoľnom príspevku, nemáme žiadne odporúčané ceny, ľudia prispejú koľko majú, chcú, je to na nich. Na konci dňa vo štvrtok výťažok delíme 20% pre Quo 80% pre rodinu v núdzi. Zvyčajne je to rodina po nehode, nešťastí, vo finančnej tiesni pred splatkou nižšieho dlhu. Vždy sa jedna o overenú rodinu, o ktorej vieme, že peniaze im pomôžu, aby sa nedostali na ulicu príp aby ich to vytiahlo z aktuálnej núdze. Neprispievame organizáciám, ale priamo rodine. Pointa je že pekné oblečenie ponúkame za dobrovoľný príspevok - ako keď idete do 2nd hand shopu a kúpite si nejaké tričko. Ale eura čo za ten kus oblečenia zaplatíte - to euro, dve tri... ide chudobnej rodine.

Táto akcia je u nás viac menej pravidelná a koná sa v posledné štvrtky v mesiaci.

DOBROqvBAZÁR s blogerkou Erikou

Akciu pridal/a: Ludovit Mydla, 19.11.2019 22:41

KomentárePracujem ... Pracujem ...