Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Noe

seminár ZDRAVÁ ZÁHRADA

21.03.2020 9:00-16:00 Sobota

Miesto konania: coworking Poprad, Poprad, Námestie sv. Egídia 11/25

Iniciatíva Kresťan na vidieku Vás pozýva na trojdielny vzdelávací seminár ZDRAVÁ ZÁHRADA - udržateľnosť a permakultúra v praxi - Spoznaj vzťahy medzi živými tvormi, vodou a pôdou v Tvojej záhrade.

Lektori:

- Ivana Németová – študovala záhradnú a krajinnú architektúru v Nitre. Pracovala v Škole permakultúry a v roku 2019 absolvovala úplný kurz permakultúrneho dizajnu. Momentálne rozvíja iniciatívu Kresťan na vidieku a venuje sa sociálnej práci a udržateľnosti komunít v spolupráci s Gréckokatolíckou rómskou misiou. Udržateľný prístup k životu, k ľuďom a k prírode – integrálnu ekológiu – vníma ako súčasť kresťanskej viery.

- Ľubomír Slavkovský študoval záhradnú a krajinnú architektúru v Nitre. Po ukončení vysokej školy sa venuje realizáciám záhrad a projektovaniu. V roku 2019 absolvoval úplný kurz permakultúrneho dizajnu a ovocinárstva.

Druhé stretnutie sa koná 21. marca 2020 od 9:00 do 16:00 hod. v priestoroch Coworking Poprad na Nám. sv. Egídia 11/25 v Poprade s praktickou časťou vo vybranej záhrade v okolí mesta. Viac informácii nájdete tu: https://krestannavidieku.sk/pripravovane-seminare/.

Účastnícky poplatok je 10,- Eur za seminár a hradí sa po potvrdení registrácie (cena zahŕňa priestory, lektora, kávu). Vaše prípadné otázky môžete zaslať mailom na info@fki.sk alebo Vám ich zodpovieme telefonicky na t.č. 0903 063 997. Prihlasovanie je možné do piatka 21. februára 2020.

V spolupráci s prírodou ZACHOVAJME ŽIVOT!

seminár ZDRAVÁ ZÁHRADA

Organizátor: Fórum kresťanských inštitúcií, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 2.3.2020 17:22

KomentárePracujem ... Pracujem ...