Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Pobyt

Kana

Myrna Nazzour 2024

Cor et Lumen Christi ONLINE

21.10.2023 10:00-22:00 Sobota

Miesto konania: Slovensko, Online

Catholic Miracle Rally ONLINE

Živý online prenos zo stretnutia organizovaného anglickým katolíckym spoločenstvom Cor et Lumen Christi.
s možnosťou prepnúť audio z angličtiny na preklad do slovenčiny, litovčiny, alebo chorvátčiny. 

Súčasťou programu sú prednášky, modlitby príhovoru a modlitba chvál.

Stretnutie sa uskutoční prostrednítvom platformy ZOOM (na počítači alebo smartfóne či tablete je potrebné mať nainštalovanú aplikáciu ZOOM. Dá sa bezplatne stiahnuť, po kliknutí na pripájací link, ktorý účastník dostane emailom).
Registračný poplatok 5 GBP (Britských libier) - možnost platiť kartou.

The Catholic Miracle Rally celebrates that Jesus is alive and that the miracle healing, loving power of his Spirit is moving today. By Cor et Lumen Christi Community www.coretlumenchristi.org

Registrácia na podujatie:
https://www.eventbrite.co.uk/e/catholic-miracle-rally-online-tickets-420480587757

(NÁVOD NA REGISTRÁCIU: je potrebné kliknúť na TICKETS, zvoliť možnosť "s prekladom do SK" (alebo iné) a zadať počet online vstupeniek, potom kliknúť na CHECK OUT, potom zadať fakturačné údaje platcu spolu s opakovaným zadaním emailovej adresy (pre overenie), ďalej údaje účastníka(-ov) s ich emailovými adresami - tam im bude zaslaný link na pripojenie, potom zvoliť druh platby, zašktrnúť polìčko "I accept..." a kliknúť na PLACE ORDER):

Počas programu je POVINNÉ mať aktívnu videokameru a nachádzať sa v jej v zábere z dôvodu možnosti prípadného odovzdania prorockých slov účastníkovi. 

Uvedené časy v programe sú platné pre britské časové pásmo. Pre slovenský čas treba pripočítať 1 hodinu. (9:00 britského času je 10:00 slovenského času v období používania režimu letného času)

---------------
Odporúčame do pozornosti aj youtube kanál, prostredníctvom ktorého budú vysielané modlitby za uzdravenie v záverečnej časti programu aj mimo streamovacej platformy Zoom. Daná časť programu nevyžaduje účasť na celodennej konferencii.  Výhodou Youtube je, že nevyžaduje registráciu, avšak nevýhodou je, že na rozdiel od ZOOM je na Youtube dostupný len anglický jazyk. 

https://www.youtube.com/watch?v=w_Q3pnYravc

Pozvite na vešer uzdravenia svojich priateľov a známych. Mnoho ľudí bolo uzdravených len preto, že sledovali prenos onllne. 


Akciu pridal/a: Lukas Lauro, 6.10.2023 18:08

KomentárePracujem ... Pracujem ...