Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

Ako motivovať deti k pohybu

23.06.2020 16:00-18:30 Utorok

Miesto konania: Slovensko, Online

V tomto období väčšinu detí trávilo viac času pred počítačom. Či už to bolo kvôli škole alebo zábave, no pohyb sa postupne niekam vytrácal. Ako túto situáciu zmeniť, sa dozviete na našom workshope, v ktorom sa budeme venovať otázkam: Ako motivovať a zlepšiť prístup detí k pohybovej aktivite? Ako s nimi komunikovať, a tým im zvyšovať sebavedomie a sústredenosť? Ale aj ako zvládať stresové situácie či agresivitu v skupinách. Cez jednotlivé ukážky si priblížime, ako vytvárať bezpečné prostredie pre mladých s prihliadaním na ich psychickú bezpečnosť, i to, kde robíme najčastejšie chyby v prístupe k nim. A ako ich naučiť vnímať šport ako zábavu. 

Touto cestou chceme prispieť k tomu, aby sa školy, športové kluby, jednotlivé organizácie či táborové prostredie stávali miestom, ktoré budú pozitívne motivovať deti k zdravému pohybovému a životnému štýlu. 


Workshop sa koná v rámci projektu Bez bariér, ktorý je podporený z programu Nadácie pre deti Slovenska. 


Lektor
: MSc Veronika Blašková – športová psychologička a mentálna trénerka, ktorá dlhodobo spolupracuje a formuje osobnosť mladých ľudí/športovcov, aby dokázali vnímať svoj mentálny život pozitívnejšie a zdravšie. Posilňuje v nich vnútornú motiváciu, sebavedomie k postupnému zlepšovaniu sa. Je absolventkou psychológie v USA, športovej psychológie v Škótsku a Grécku. Ako bývalá aktívna športovkyňa si veľmi dobre uvedomuje, aký dôležitý je prístup, motivovanie a vedenie detí k pohybu. 


Termín
: 23. 06. 2020


Čas
: 16:00 – 18:30 hod.


Miesto
: online - U vás doma


Účasť je bezplatná. 


Prihlasovanie TU


Deň pred workshopom Vám na Váš e-mail pošleme link na ZOOM, kde bude workshop prebiehať. 


(Prihlásiť sa môžete do 22. 06. 2020 alebo do naplnenia kapacity, ktorá je max. 20 účastníkov).


Bližšie informácie si môžete pozrieť na
www.ozviac.sk alebo získať na tel. čísle 0917 472 195
Prihlásenie je záväzné, ale v prípade, že sa nemôžete zúčastniť, oznámte nám to prosím čím skôr, aby sme Vaše miesto mohli posunúť ďalšiemu záujemcovi.

Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás.

Ako motivovať deti k pohybu

Organizátor: V.I.A.C. - Inštitút pre podporu a rozvoj mládeže, www

Akciu pridal/a: Bernadeta Zacherová, 18.6.2020 12:48

KomentárePracujem ... Pracujem ...