Newsletter

Prihláste sa do newslettra vyveska.sk
a dostavajte aktuálne informácie emailom

Otec James 2024

Pobyt

Kana

Ako správne viesť duchovný život s pravidelnými modlitbami pre slobodných smerujúcich do manželstva?

06.10.2023 19:00 - 08.10.2023 14:00

Miesto konania: Dubová (okres Pezinok), Podhorská 18, fara, Dubová (okres Pezinok), Podhorská 18

Aj v manželstve sme povolaní ku svätosti, preto sa snažme viesť solídny duchovný život už ako slobodní.

Na našej duchovnej obnove si prejdeme základy modlitebného života ako ranná rozjímavá modlitba z Božieho slova, Anjel Pána a večerné hodnotenie dňa spojené s večernou modlitbou.

Povieme si myšlienky o tom, ako sa správne modliť ruženec, o častom sv. Prijímaní a sviatosti zmierenia a nakoniec aj o duchovnom vedení a o živote v spoločenstve...

Pozývame slobodných mužov aj ženy na víkendovú duchovnú obnovu spojenú s manuálnou prácou v duchu hesla patróna Európy svätého Benedikta – Modli sa a pracuj! Obnovu vedie miestny kňaz Rastislav Zelenay.

Začíname na fare v Dubovej už v piatok 6.10. večerou o 19:00 a potom sa oboznámime s príbehom svätých manželov Martinových.

V sobotu 19.8. začíname krátkou rozjímavou modlitbou a raňajkami o 8:30. Potom bude formačná úvaha so zdieľaním. Po nej by sme niečo porobili. Potom bude obed. Po obede bude ďalšia úvaha a po nej opäť by sme pracovali jednoduchšie práce na zveľadení kaplnky Boha Otca alebo aj jej okolia.

Dôležité je, aby sa mladí spoznávali pri práci. Večer bude ruženec, sv. omša a večera. Po večeri bude veselý program spojený so spevom a so spoločným zoznamovaním.

V nedeľu 8.10. bude o 8:30 rozjímavá modlitba a po nej raňajky. Po raňajkách ďalšia úvaha. Potom obed a po ňom kratšia túra v okolitej prírode.

Stretnutie je zadarmo. Jedná sa len o dobrovoľný príspevok na stravu. Odporúčame si priniesť zápisník, papuče a spacák, ak máte. Ubytovanie je v našich priestoroch a je zadarmo.

Prihlásiť sa môžete na t.č. 0908856059 alebo na email: rastozelenay@gmail.com

Ako správne viesť duchovný život s pravidelnými modlitbami pre slobodných smerujúcich do manželstva?

Akciu pridal/a: Rastislav Zelenay, 19.9.2023 16:13

KomentárePracujem ... Pracujem ...